Jak się okazuje, podczas tegorocznego, 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes spotkać można nie tylko największe światowe gwiazdy, ale i... ich dzieci. Niedawno pisaliśmy choćby o tym, że na czerwonym dywanie pojawiła się Iris Law – 20-letnia już córka Jude'a Law i Sadie Frost (która w ostatnim czasie zdecydowała się na odważną metamorfozę i jest dziś nie do poznania). Nie sposób jednak nie wspomnieć także o Hazel Moder – córce Julii Roberts i Daniela Modera. To duże zaskoczenie, bo nastolatka dotychczas wolała pozostawać w cieniu. W światła reflektorów weszła, by wesprzeć swojego tatę w dniu premiery filmu „Flag Day”, którego jest operatorem. Jak wygląda Hazel? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Jak wygląd Hazel Moder – córka Julii Roberts i Daniela Modera?

Naszym zdaniem córka Julii Roberts i Daniela Modera jest łudząco podobna do swoich słynnych rodziców. I to do obojga! Oczy, nos i włosy ma po mamie (choć w przeciwieństwie do Julii jest jasną blondynką), z kolei usta i kształt brody odziedziczyła po ojcu. Na czerwonym dywanie w Cannes pojawiła się w skromnej (acz efektownej) jasnożółtej sukience maksi – zapinanej na rząd niedużych guzików i z małym kołnierzykiem, żlotym naszyjniku blisko szyi i czarnych butach typu Mary-Jane. Włosy spięła w „zwyczajny” kucyk. I jeśli w ogóle miała na sobie makijaż, to na pewno typu „make up-no make up”, bo w ogóle nie było go widać. Hazel Moder ceni sobie naturalność i nie zależy jej, by być na świeczniku (tym bardziej cieszymy się więc, że udało nam się ją zobaczyć).

„Moja córka niespecjalnie chce o mnie wspominać, podczas gdy jeden z moich synów nieustannie przechwala, się, że jego matką jest Julia Roberts” – powiedziała aktorka w jednym z wywiadów.

Co potwierdza tylko, że Hazel Moder nie ma w sobie ani odrobiny zarozumialstwa (w tym także jest podobna do rodziców). Co doskonale było widać także na czerwony dywanie, na którym wcale nie chciała błyszczeć, choć wyglądała pięknie! Przekonajcie się zresztą sami i same – zdjęcia czekają w naszej galerii u góry strony.

Julia Roberts i Daniel Moder – dzieci

Córka Julii Roberts ma dziś 16 lat – urodziła się 28 listopada 2004 roku. Nie jest jedynym dzieckiem słynnej pary. Ma też brata-bliźniaka Phinnaeusa Modera (w skrócie Finna), a także młodszego brata, 14-letniego Henry'ego. Julia Roberts i Daniel Moder są razem od 19 lat. Niedawno, bo 4 lipca 2021 roku, obchodzili rocznicę ślubu. Choć na ogół nie afiszują się ze swoim związkiem,  z tej okazji zrobili wyjątek – Julia Roberts (po raz pierwszy od dawna) pokazała zdjęcie z mężem