Julia Roberts należy do grona tych gwiazd, które bardzo dbają o swoją prywatność. Niechętnie mówi o rodzinie podczas wywiadów, poza tym rzadko publikuje zdjęcia z najbliższymi w mediach społecznościowych. Ale ostatnio gwiazda takich produkcji, jak Stalowe magnolie, Pretty Woman i Notting Hill zrobiła wyjątek. Z okazji 19. rocznicy ślubu Julia Roberts opublikowała zdjęcie z mężem! Co wiemy o Danielu Moderze?

Julia Roberts opublikowała zdjęcie z mężem na Instagramie! 

Wczoraj (4 lipca 2021 roku) Julia Roberts opublikowała zdjęcie z mężem. Okazja była wyjątkowa, ponieważ właśnie tego dnia obchodzili 19. rocznicę ślubu. Ta liczba robi wrażenie. Jednak aktorka zaznaczyła w opisie fotografii, że uczucie, które ich łączy wciąż jest bardzo silne, a wspólna przygoda dopiero się rozpoczyna.  

„19 lat. Dopiero się rozkręcamy!” - napisała Julia Roberts na Instagramie. 

Wspomnianą już fotografię możesz zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). Znajdziesz tam również wspólne zdjęcia Julii Roberts i Daniela Modera z czerwonego dywanu. 

Daniel Moder – czym zajmuje się mąż Julii Roberts?

Czym zajmuje się Daniel Moder, czyli mąż Julii Roberts? Podobnie jak 53-latka, od lat związany jest ze światem kina. Daniel Moder jest bowiem operatorem kamery. Nie lubi blasku fleszy. Dlatego rzadko można go spotkać na tak zwanych ściankach czy imprezach branżowych. 

Julia Roberts i Daniel Moder – jak się poznali? 

Julia Roberts i Daniel Moder poznali się wiele lat temu na planie filmu Mexican. Ona wcieliła się w postać Samanthy Barzel, która stawia swojemu chłopakowi, Jerry’emu Welbachowi (w tej roli Brad Pitt), ultimatum i nalega, by zerwał wszelkie kontakty z mafią. Natomiast on pracuje jako asystent reżysera. Między Julią i Danielem od razu zaiskrzyło. Na początku nie mogli być jednak razem. Operator kamery był bowiem związany z pewną makijażystką. Plotkowano, że Julia Robert zadzwoniła wtedy do żony swojego kochanka i zaproponowała jej 200 tysięcy dolarów za zgodę na rozwód. Informacje na ten temat nie zostały nigdy potwierdzone przez głównych zainteresowanych całą sprawą. Faktem jest natomiast to, że Daniel Moder rozwiódł się w 2001 roku, a już rok później stanął na ślubnym kobiercu z Julią Roberts.