Gwiazdy bardzo lubią spotykać się z koleżankami oraz kolegami z branży. Do grona tych najpopularniejszych – celebryckich par należą m.in. Blake Lively i Ryan Reynolds, Beyoncé i Jay-Z, Hailey Baldwin i Justin Bieber oraz Sophie Turner i Joe Jonas. To właśnie oni przyciągają największą uwagę fotoreporterów na czerwonym dywanie. Są jednak takie gwiazdy, które związały się na stałe z osobami niezwiązanymi zawodowo ze światem show-biznesu. Sprawdźcie poniżej, czym zajmują się partnerzy i partnerki Reese Witherspoon, Meryl Streep, George Clooney i innych celebrytów.

Gwiazdy, które poślubiły „zwyczajnych” ludzi

Reese Witherspoon wyszła za mąż po raz pierwszy w 1999 roku. Gwiazda związała się z Ryanem Phillippem – aktorem, którego możecie kojarzyć z takich produkcji jak Szkoła uwodzenia czy Prawnik z Lincolna. W tym samym roku na świat przyszła ich córka, czyli Ava Phillippe. Niestety małżeństwo Reese Witherspoon i Rayana Phillippa nie przetrwało. Para rozstała się w 2008 roku. Natomiast trzy lata później gwiazda serialu Wielkie kłamstewka związała się z Jimem Tothem. Obecny mąż Reese Witherspoon jest łowcą talentów, prowadzi również własną agencję artystyczną.

Kolejna gwiazda, która nie związała się z koleżanką czy kolegą po fachu, to Meryl Streep. Od ponad 40 lat światowej sławy aktorka tworzy szczęśliwe małżeństwo z Donem Gummerem. Rzeźbiarz, bo właśnie tym zajmuje się partner Meryl Streep, bardzo dba o swoją prywatność, dlatego w sieci nie znajdziemy o nim zbyt wielu informacji. Para ma czwórkę dzieci – Mamie Gummer, Henry’ego Wolfe’a Gummera, Louisę Gummer i Grace Gummer.

W 2013 roku George Clooney zaczął spotykać się z prawniczką Amal Alamuddin, która szybko zyskała sympatię fanów znanego aktora. Niespełna rok później para stanęła na ślubnym kobiercu. Z kolei w 2017 roku Amal i George Clooney’owie powitali na świecie bliźniaki – Ellę i Alexandra. Stworzyli naprawdę piękną rodzinę!

Okazuje się, że gwiazdy gustują również w biznesmanach. Elizabeth Banks kilka lat temu poślubiła Maxa Handelmana. Małżonkowie wspólnie prowadzą firmę producencką Brownstone Productions. Natomiast Yaron Varsano, czyli mąż Gal Gadot, jest biznesmanem i deweloperem. Co ciekawe, para poznała się podczas wyjazdu na pustynię w Izraelu. O innych gwiazdach oraz ich „zwyczajnych” partnerach przeczytacie w naszej galerii – na górze strony.

Przyjaźnie gwiazd – wiedzieliście, że te gwiazdy się przyjaźnią? >>>