Gwiazdy często spotykają się z koleżankami oraz kolegami z branży. Do grona tych najpopularniejszych – celebryckich par należą m.in. Blake Lively i Ryan Reynolds, Beyoncé i Jay-Z, Hailey Baldwin i Justin Bieber oraz Sophie Turner i Joe Jonas. To właśnie oni przyciągają największą uwagę fotoreporterów na czerwonym dywanie. Są jednak takie gwiazdy, które stworzyły bardzo udane relacje z osobami niezwiązanymi zawodowo ze światem show-biznesu. Sprawdźcie poniżej, czym zajmują się partnerzy i partnerki Reese Witherspoon, Meryl Streep, George Clooney i innych celebrytów.

Gwiazdy, które poślubiły „zwyczajnych” ludzi

Anne Hathaway

Anne Hathaway to kolejna gwiazda, która wyszła za mąż za „zwyczajnego” człowieka. W 2012 roku odtwórczyni roli Andy w kultowym filmie Diabeł ubiera się u Prady wzięła ślub z Adamem Shulmanem. Czym zajmuje się mąż aktorki? Spieszymy z odpowiedzią! Adam Shulman jest projektantem biżuterii. Co ciekawe, w przeszłości próbował swoich sił w aktorstwie.

Warto wspomnieć o tym, jak poznali się Anne Hathaway i Adam Shulman. Ta historia jest naprawdę wyjątkowa, poza tym nieco zabawna! Anne Hathaway i Adam Shulman spotkali się po raz pierwszy w 2008 roku na festiwalu w Palm Springs. Poznał ich ze sobą wspólny znajomy. Anne Hathaway przyznała wtedy: „Mam zamiar poślubić tego mężczyznę. (…) Chyba pomyślał, że jestem trochę szalona, bo rzeczywiście jestem, ale jestem również miła”. Jak się okazało, cztery lata później gwiazda osiągnęła swój cel.

Reese Witherspoon

Reese Witherspoon wyszła za mąż po raz pierwszy w 1999 roku. Gwiazda związała się z Ryanem Phillippem – aktorem, którego możecie kojarzyć z takich produkcji jak Szkoła uwodzenia czy Prawnik z Lincolna. W tym samym roku na świat przyszła ich córka, czyli Ava Phillippe. Niestety małżeństwo Reese Witherspoon i Rayana Phillippa nie przetrwało. Para rozstała się w 2008 roku. Natomiast trzy lata później gwiazda serialu Wielkie kłamstewka związała się z Jimem Tothem. Obecny mąż Reese Witherspoon jest łowcą talentów, prowadzi również własną agencję artystyczną.

Matt Damon

Podobnie jak Anne Hathaway czy Reese Witherspoon, Matt Damon nie zakochał się w koleżance czy koledze po fachu. Miłość swojego życia odnalazł na początku lat 00., gdy pracował na planie komedii Skazani na siebie w Miami. Luciana Barroso, czyli obecna żona gwiazdora, pracowała wtedy jako barmanka w jednym z okolicznych barów. Aktor oszalał na jej punkcie. Od 2005 roku Luciana Barroso i Matt Damon tworzą szczęśliwe małżeństwo. Para ma trójkę dzieci. Warto wspomnieć, że aktualnie Luciana Barroso zajmuje się projektowaniem wnętrz. I świetnie jej to wychodzi.

Meryl Streep

Kolejna gwiazda, która nie związała się z koleżanką czy kolegą po fachu, to Meryl Streep. Od ponad 40 lat światowej sławy aktorka tworzy szczęśliwe małżeństwo z Donem Gummerem. Rzeźbiarz, bo właśnie tym zajmuje się partner Meryl Streep, bardzo dba o swoją prywatność, dlatego w sieci nie znajdziemy o nim zbyt wielu informacji. Para ma czwórkę dzieci – Mamie Gummer, Henry’ego Wolfe’a Gummera, Louisę Gummer i Grace Gummer.

George Clooney

W 2013 roku George Clooney zaczął spotykać się z prawniczką Amal Alamuddin, która szybko zyskała sympatię fanów znanego aktora. Niespełna rok później para stanęła na ślubnym kobiercu. Z kolei w 2017 roku Amal i George Clooney’owie powitali na świecie bliźniaki – Ellę i Alexandra. Stworzyli naprawdę piękną rodzinę!

Zobacz także:

Związki gwiazd. Oto celebryci, którzy związali się z „zwyczajnymi" ludźmi

Okazuje się, że gwiazdy gustują również w biznesmanach. Elizabeth Banks kilka lat temu poślubiła Maxa Handelmana. Małżonkowie wspólnie prowadzą firmę producencką Brownstone Productions. Natomiast Yaron Varsano, czyli mąż Gal Gadot, jest biznesmanem i deweloperem. Co ciekawe, para poznała się podczas wyjazdu na pustynię w Izraelu. O innych gwiazdach oraz ich „zwyczajnych” partnerach przeczytacie w naszej galerii – na górze strony.

Przyjaźnie gwiazd – wiedzieliście, że te gwiazdy się przyjaźnią? >>>