Kochamy, gdy gwiazdy dzielą się wspólnymi zdjęciami ze swoimi dziećmi. Teraz idealna ku temu okazja nadarzyła się Gigi Hadid, której córeczka Khai właśnie skończyła 3 lata. Zobaczcie, jak świętowała swoje urodziny oraz kilka dodatkowych zdjęć, których nigdy jeszcze nie widzieliśmy. Są supersłodkie.

Córka Gigi Hadid ma już 3 lata – jak wyglądało świętowanie urodzin dziewczynki?

Jak wiemy, Gigi nie pokazuje za dużo ze swojego życia prywatnego, a w szczególności swojej córki. Modelka dba o jej prywatność i nie pokazuje twarzy dziewczynki. Od czasu do czasu jednak, w social mediach pojawiają się zdjęcia z Khai. Chociaż nie możemy zobaczyć jej w całej okazałości, to i tak, zawsze są one przeurocze. I teraz nie było inaczej. Sławna mama opublikowała zdjęcia z okazji trzecich już urodzin jej dziecka. Oto, co napisała.

W tym tygodniu świętowaliśmy naszą TRZYLATKĘ. Jestem taka zaszczycona, że mogę być jej mamą, że mogę patrzeć na życie, tak jak ona!!!! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mojej najsłodszej, najmądrzejszej, najodważniejszej bestie!!!!!! WYMARZONE DZIECKO / miłość mojego życia – napisała Hadid we wzruszającym opisie.

Post składa się z 7 zdjęć. Pierwsze pokazuje urodzinowy posiłek dla Khai. Drugie - ogromny tort. Wygląda na to, że motywem imprezy była „Kraina lodu”. Na trzecim kadrze widzimy throwback do czasów malutkiej Khai. Dalej wspomnienia z pierwszych urodzin dziewczynki, przesłodkie wspólne zdjęcie (oczywiście z zakrytą twarzą), mom&daughter time – Khai malująca Gigi paznokcie u stóp. Ostatnie zdjęcie to dziewczyny na plaży.

W komentarzach posypały się życzenia nie tylko od fanów, ale i od sławnych koleżanek 28-latki. Wszystkiego najlepszego życzyły Khai między innymi: Alessandra Ambrosio, Kylie Jenner, Elsa Hosk, Adut Akech, czy Yolanda Hadid, czyli jej babcia.

Do życzeń dołączamy się również i my. Wszystkiego najlepszego Khai!

Gigi Hadid – córka. Co wiemy o Khai?

Trzecie urodziny dziewczynki, to dobra okazja do tego, by przypomnieć, że 28-letnia gwiazda modelingu przywitała swoje pierwsze i na razie jedyne dziecko we wrześniu 2020 roku. Khai ma już trzy lata, a jej ojcem jest Zayn Malik, z którym modelka była w związku (on&off) od 2015 do 2021 roku. Znani na całym świecie rodzice bardzo dbają o prywatność dziewczynki, dlatego nie pokazują jej twarzy. Od czasu do czasu w sieci pojawiają się jednak kadry podobne do tych, które Gigi Hadid pokazała teraz.

 

Zobacz także: