Wyobrażamy sobie, że gdy twoją mamą jest Heidi Klum, szykowanie się na wyjątkowe okazje bywa wyjątkowo proste. Po prostu udajesz się do garderoby supermodelki i wybierasz stylizację spośród całej gamy archiwalnych kreacji czołowych marek. Dokładnie tak postąpiła najstarsza córka Heidi, Leni Olumi Klum, wybierając się na studniówkę. 

Córka Heidi Klum założyła kreację mamy z lat 90.

19-letnia Leni Klum, czyli córka Heidi Klum oraz włoskiego menedżera Formuły 1 Flavia Briatore, pokazała na swoim profilu na Instagramie studniówkową kreację. Sukienka, którą miała na sobie nastolatka nie jest jednak przypadkowa, a dla fanów i fanek supermodelek lat 90. może być nawet dobrze znana. Leni postawiła na czarną sukienkę bez ramiączek, która, jak się okazało, pochodzi z szafy Heidi. Klum założyła ją w 1998 roku na imprezę z okazji Comic Relief VIII (programu charytatywnego HBO, w którym wystąpili m.in. Billy Crystal, Whoopi Goldberg czy nieżyjący już Robin Williams).

Studiówka w sukience mamy <3 – napisała na Instagramie Leni, pozując w czarnej kreacji, którą zestawiła jedynie z prostym łańcuszkiem i subtelnie pofalowanymi włosami.

Jak Heidi Klum wystylizowała czarną, prostą sukienkę do kolan niecałe dwadzieścia pięć lat wcześniej? Modelka postawiła wówczas na przyciągający spojrzenia, pokaźnych rozmiarów naszyjnik oraz czarne czółenka z odkrytymi palcami. A ponieważ były to lata 90. – na długo przez erą sprężystych fal i loków Victoria’s Secret – Klum zdecydowała się na proste włosy z przedziałkiem na środku.

fot. Getty Images / RON GALELLA

Można pokusić się o pytanie: Kto nosił małą czarną lepiej? 

Leni Klum – co wiemy o najstarszej córce Heidi Klum?

Urodzona dokładnie 4 maja 2004 roku 19-letnia dziś Leni Klum jest córką topowej modelki oraz Flavia Briatore – włoskiego przedsiębiorcy i ex-dyrektora Benetton i Renault w Formule 1. Gdy miała 5 lat, została adoptowana przez Seala, czyli ówczesnego męża swojej mamy. 

Leni, podobnie jak inne córki supermodelek (w tym Kaia Gerber czy Lila Moss), planuje wiązać swoją przyszłość z modelingiem. Ma na swoim koncie pierwsze kampanie reklamowe, a także sesje okładkowe. Swoimi sukcesami zawodowymi dzieli się w mediach społecznościowych, gdzie zebrała niemałą publiczność. Jej konto na Instagramie obserwuje bowiem 1.8 mln użytkowników i użytkowniczek.

Zobacz także: