Heidi Klum nie zwalnia tempa i nadal chętnie bierze udział w imprezach branżowych. Ostatnio jedna z najpopularniejszych modelek na świecie pojawiła się na 150. urodzinach domu handlowego Bloomingdales. Na zorganizowanym w Nowym Jorku wydarzeniu towarzyszyła jej córka – Leni, która jest już dorosła. Obie zwróciły uwagę fotoreporterów. Natomiast ich kreacje są szeroko komentowane w sieci.

Heidi Klum pozuje z dorosłą córką na czerwonym dywanie

To nie był pierwszy raz, gdy Heidi Klum wystąpiła publicznie z najstarszą córką u boku. Mimo to ich wspólne wyjście wzbudziło niemałe poruszenie wśród zgromadzonych na wydarzeniu osób, jak również internaturek i internautek. Podczas wspomnianej imprezy niemiecka modelka, jurorka programów rozrywkowych oraz – powiedzmy sobie szczerze – królowa kostiumów na Halloween – miała na sobie wykonaną z tak zwanej eko skóry sukienkę od Ricka Owensa, która wyróżniała się geometrycznym dekoltem, a także dopasowane do niej kozaki na wysokim obcasie oraz biżuterię. Włosy rozpuściła i zaczesała do tyłu, z kolei w makijażu skupiła się na oczach. Córka modelki, Leni Klum, postawiła na kreację od Roberto Cavalli, w której główne skrzypce grał materiał ozdobiony zwierzęcym printem. Swoją stylizację uzupełniła o dodatki, na czele długimi rękawiczkami. W przeciwieństwie do swojej mamy, związała włosy w koczek i zdecydowała się na klasyczny make-up rozświetlający. 

Wspólne zdjęcia Heidi Klum i Leni Klum możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Leni Klum jest już dorosła. Co wiemy o córce Heidi Klum?

Kolejne wyjście Leni Klum na czerwony dywan to dobra okazja do tego, by poznać ją trochę lepiej. 18-latka (urodzona dokładnie 4 maja 2004 roku) jest córką topowej modelki oraz Flavia Briatore – włoskiego przedsiębiorcy i ex-dyrektora Benetton i Renault w Formule 1. Gdy miała 5 lat, została adoptowana przez Seala, czyli ówczesnego męża swojej mamy. Podobno wciąż mają ze sobą dobry kontakt. 

Wszystko wskazuje na to, że Leni Klum planuje związać swoją przyszłość zawodową z modelingiem. Ma na swoim koncie pierwsze kampanie reklamowe, a także sesje okładkowe. W branży nie brakuje osób, według których powtórzy sukces swojej mamy. 

Co więcej, Leni Klum jest aktywna w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Jej profil (@leniklum) w popularnej aplikacji obserwuje ponad 1,5 mln osób z całego świata. Młoda modelka najchętniej pokazuje swoją codzienność, jak również chwali się efektami swojej pracy. Od czasu do czasu publikuje też zdjęcia archiwalne – z prywatnego albumu.