Izabella Scorupco ma dwójkę dzieci. 20-letniego Jacoba i 26-letnią Julię. To właśnie ona obchodziła niedawno swoje urodziny. Pomimo tego, że aktorka nie pokazuje swoich pociech w mediach społecznościowych zbyt często, teraz zrobiła wyjątek. Zobaczcie, jak wygląda Julia.

Izabella Scorupco pokazała córkę na Instagramie. Julia skończyła 26 lat

Z okazji urodzin swojej córki, Izabella opublikowała krótki filmik na Instagramie. Możemy oczywiście zobaczyć na nim jubilatkę.

Happy birthday my baby girl!! – napisała krótko 53-latka i oznaczyła Julię.

izabellascorupco / instagram

Filmik przedstawia dziewczynę na jachcie. Wygląda przepięknie. Ubrana w set - koszula i krótkie spodenki oraz białe bikini, cała promienieje. 26-latka to prawdziwa piękność. Jednak fanki i fani zastanawiają się nad podobieństwem mamy i córki. Zazwyczaj przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że jest ono uderzające (tak jak w przypadku Gwyneth Paltrow i Apple Martin). W tym przypadku nie możemy powiedzieć tego samego.

Obie panie są piękne i temu nie można zaprzeczyć. Jednak mają dwa bardzo różne kolory włosów. Izabella jest blondynką, a Julia ciemną brunetką. Zobaczcie, jak wyglądają razem. Widzicie podobieństwo?

Julia Scorupco – kim jest?

Jak już wspomniałyśmy, Julia ma 26-lat i jest córką Izabelli Scorupco i jej byłego męża – hokeisty Mariusza Czerkawskiego. Para była małżeństwem przez dwa lata, od 1996 do 1998 roku. Dziewczyna mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie dwa lata temu skończyła studia (Uniwersytet Berkeley w Kalifornii) na kierunku medioznawstwo. Pomimo tego, że raczej nie jest osobą publiczną, to na Instagramie ma ponad 35 tysięcy obserwujących. Być może Julia, jak jej mama, również zajmie się aktorstwem?

Życzymy wszystkiego najlepszego z okazji 26. urodzin!

Zobacz także: