Izabella Scorupco: dzieci

Izabella Scorupco, która zdobyła międzynarodową rozpoznawalność jako dziewczyna Jamesa Bonda w „GoldenEye”, doczekała się dwójki dzieci. Owocem pierwszego jej małżeństwa (z hokeistą Mariuszem Czerkawskim) jest 25-letnia dziś Julia. Z drugiego małżeństwa (z amerykańskim PR-owcem Jeffreyem Raymondem) na świat przyszedł 19-letni dziś Jacob.

52-latka, która aktualnie jest w związku małżeńskim ze szwedzkim milionerem Karlem Rosengrenem, wycofała się z kariery aktorskiej, jednak jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie dzieli się kadrami ze swojego bajkowego życia w Los Angeles, w którym mieszka razem z rodziną.

Izabella Scorupco na zdjęciach z mamą i córką

Na publikowanych przez siebie zdjęciach dumna mama niedawno chwaliła się huczną imprezą wyprawioną z okazji 25. urodzin córki. Teraz aktorka postanowiła pokazać światu, jak upłynęły jej święta Bożego Narodzenia, które spędziła w gronie ukochanych.  

Humory – jak wynika z zamieszczonych fotografii i wideo  – dopisywały. Na InstaStories widać radosne tańce przy choince i rozanielone twarze. Tak bardzo ją kocham – głosi opis zdjęcia, na którym była gwiazda wywija na parkiecie. Na innych fotkach Izabella pozuje z mamą Magdaleną i córką Julią. Szczególnie ten obrazek przykuł uwagę mediów, które nie mogą się nachwalić piękna wszystkich trzech pań.

Trzy generacje kobiet – czytamy opis fotki.

Trudno się nie zachwycić, podobieństwo przedstawicielek trzech pokoleń jest po prostu uderzające. Zresztą co tu dużo opowiadać – zobacz zdjęcia w naszej GALERII.