Julia Scorupco (choć czasem podpisuje się też nazwiskiem Czerkawski) jest owocem związku aktorki Izabelli Scorupco (znanej na całym świecie za sprawą roli dziewczyny Bonda w „Golden Eye") i hokeisty Mariusza Czerkawskiego. Para doczekała się córki w czasie trwającego dwa lata małżeństwa (1996-1998). 

Julia Scorupco – jak wygląda córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego?

Czym obecnie zajmuje się Julia, która mieszka w Stanach Zjednoczonych? Przed rokiem skończyła studia i niewykluczone, że swoje życie zawodowe również zwiąże z showbiznesem. Jest bowiem absolwentką medioznawstwa, które zgłębiała na Uniwersytecie Berkeley w Kalifornii. Sama także nie może narzekać na brak popularności. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 30 tysięcy osób, mimo że Julia nie prowadzi go z dużą regularnością. 

Córka Izabeli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego robi to jednak na tyle często, że doskonale wiemy, jak dziś wygląda. Tym bardziej, że zdjęciami dziewczyny od czasu do czasu w social mediach chwali się także jej słynna mama. Nietrudno zauważyć, że Julia jest równie piękna, co rodzicielka, choć wygląda zupełnie inaczej – ma długie ciemne włosy i orzechowe oczy. Jest więc podobna także do taty. Zresztą zobaczcie same i sami (więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII).

Julia kilka dni temu skończyła 25 lat, w związku z czym jej mama podzieliła się na Instastory fotką z przyjęcia urodzinowego. Motywem przewodnim imprezy była Szwecja, w której obie panie mieszkały przez  dłuższy czas. 

Także sama jubilatka zamieściła na Instagramie kilka kadrów z urodzin, na których widzimy m.in. udekorowany w szwedzkie barwy, suto zastawiony stół. Na jednej z fotografii córka Izabelli (nie po raz pierwszy) pochwaliła się swoim chłopakiem, z którym – sądząc z publikowanych wcześniej zdjęć – jest w związku już od kilku lat. Widać, że żyje najlepszym możliwym życiem?