Super Bowl 2020: Jennifer Lopez i Shakira zaśpiewały (i zatańczyły!) razem tak, że wciąż nam gorąco

Super Bowl to najbardziej wyczekiwane wydarzenie sportowe Ameryki. To właśnie wtedy na stadionie w Miami o mistrzostwo ligi NFL walczą najlepsze drużyny futbolu. Kto triumfował podczas Super Bowl 2020? Będziecie zaskoczeni. Wygrała drużyna, której nie udało się to przez ostatnie 50 lat – Kansas City Chiefs. Pokonując San Francisco 49ers, Kansas City Chiefs zdobyli swoje drugie mistrzostwo ligi NFL. Ale fakt, że Super Bowl co roku przyciąga przed ekrany telewizorów ponad 100 milionów Amerykanów, to zasługa nie tylko sportowców. Równie mocno wyczekiwany co sam mecz jest występ odbywający się w jego przerwie. Na stadionie zobaczyć można bowiem największe gwiazdy. W tym roku emocji nie zabrakło! Podczas Super Bowl 2020 na scenie pojawiły się Jennifer Lopez i Shakira. I to razem! Zaśpiewały – i zatańczyły!!! – tak, że wciąż mamy ciarki. Jennifer Lopez, która niedawno obchodziła 50. urodziny i Shakira, która ma lat 43 udowodniły, że wiek to tylko liczba. Dały ultraenergetyczne show, ociekające seksem – nie tylko ponętnie poruszały biodrami (w końcu to ich znak rozpoznawczy!), ale i... tańczyły na rurze. Zresztą zobaczcie sami. I posłuchajcie, zwłaszcza, jeśli wciąż macie sentyment do hitów, takich jak: „Whenever, Wherever”, „Hips Don't Lie” (Shakira) czy „Jenny from the Block” i „Get Right” (J.Lo.), bo to właśnie między innymi je można było usłyszeć wczorajszego wieczoru. 

 

Występ był szeroko komentowany w social mediach. Na swoim Tweeterze głos zabrała nawet Christina Aguilera. „Moje dziewczyny zdominowały #SuperBowl! Tak to jest jak silne kobiety łączą siły” – napisała. I ma rację!

Córka Jennifer Lopez, 11-letnia Emme Muñiz, nieoczekiwaną gwiazdą Super Bowl 2020!

Nieoczekiwana gwiazda Super Bowl 2020? Emme Muñiz, czyli 11-letnia córka Jennifer Lopez i byłego męża piosenkarki Marca Anthony'ego, która również pojawiła się na scenie. Nastolatka podczas występu mamy i ciotki nie tylko dołączyła do chórku dziecięcego w piosence „Let's Get Loud”, ale i zaśpiewała solo piosenkę „Born in the U.S.A.”, wykonywany przez jej mamę cover Bruce'a Springsteena. Wow! Nie dziwi więc, że przy takiej ilości atrakcji za 30-sekundową reklamę w przerwie Super Bowl 2020 trzeba było zapłacić aż 5,6 milionów dolarów!

Gwiazdy, które kiedyś były biedne. Wśród nich Jennifer Lopez, Jay-Z i Sarah Jessica Parker >>>