Joanna Krupa przeszła długą drogę do macierzyństwa. Znana po obu stronach Atlantyku modelka i celebrytka już w 2014 roku pod okiem kamer zamroziła swoje komórki jajowe. Prowadząca polskiej edycji programu „Top Model” miała wówczas 36 lat i martwiła się, że jej organizm może nie dać rady, gdy już zdecyduje się zostać matką. Z kolei na początku 2019 roku, gdy była już gotowa powiększyć rodzinę, dowiedziała się, że choruje na Hashimoto, które może być przyczyną problemów z zajściem w ciążę. Ostatecznie jednak była gwiazda reality show „The Real Housewives of Miami” i jej mąż Douglas Nunes nie musieli korzystać z zamrożonych wcześniej jajeczek i metody in vitro. Joanna Krupa zdradziła, że zaszła w ciążę w sposób naturalny.

Mieliśmy szczęście, że to szybciutko się stało, po weselu, tak, jak planowaliśmy - ujawniła.

Jej córka, która nosi imię oryginalne imię Asha-Leigh, przyszła na świat w listopadzie 2019 roku.

Joanna Krupa z córką na konferencji „Top Model 11”

Mała Asha, jak na swoją córeczkę mówi pieszczotliwie Joanna Krupa, jest dziś prawie trzyletnią dziewczynką. Jurorka „Top Model” zdecydowała, że jest ona już na tyle duża, aby móc towarzyszyć jej w pracy. „Dżoana” i jej urocza pociecha na początku tego tygodnia zjawiły się więc razem w Warszawie na konferencji z okazji nadchodzącej wielkimi krokami premiery kolejnego sezonu „Top Model”.

Przebojowa Asha-Leigh w błysku fleszy nie tylko przeszła się ze swoją mamą po żółtym dywanie, ale nawet stanęła na tzw. ściance, aby zapozować obecnym na wydarzeniu fotoreporterom do zdjęć. Krupa wyznała nam, że sama jest zaskoczona tym, jak jej córka świetnie poradziła sobie w tej niecodziennej sytuacji.

W ogóle się nie stresowała. Wzięłam ją na minutkę, dla zabawy. Myślałam, że będzie się wstydziła i będzie się bała, bo to był jej pierwszy raz na takiej ściance. Było tam tylu nowych ludzi, a fajnie sobie dawała radę i to było miłe - powiedziała.

Asha-Leigh Nunes będzie pracowała w show-biznesie?

Joanna Krupa działa w świecie show-biznesu od wielu lat, przez co doskonale zdaje sobie sprawę z plusów i minusów pracy w tej branży. Czy chciałaby więc, aby jej ukochana córka poszła w przyszłości w jej ślady? Modelka przyznała, że nie ma wobec niej żadnych sprecyzowanych planów. Przyznała jednak, że gdyby tylko Asha-Leigh wyraziłaby zainteresowanie działalnością w branży rozrywkowej, to nie będzie miała oporów przed tym, aby ułatwić jej to zadanie.

Co ciekawe, zupełnie inne zdanie na ten temat ma ojciec dziewczynki. Wybrankowi Joasi marzy się bowiem, aby jego córka została prawniczką lub lekarką.

Zobacz także:

Ja tak naprawdę jestem otwarta na to, żeby robiła to, co będzie chciała. Jak będę widziała, że ma pasję do tego, to może spróbować. Wiem, że mąż nawet nie chce słyszeć na temat show-biznesu. Chce, żeby normalnie skończyła szkołę i kształciła się w kierunku adwokata lub lekarza- wyjaśniła Krupa.

Ona tak naprawdę sama pokaże, co będzie chciała robić. Ja jestem otwarta i będę ją wspierać bez względu na to, co zdecyduje robić w swoim życiu. Wiadomo, że jej wszystko pokażę, żeby się czuła, że jest światowa i nie bała się czegoś nowego spróbować - dodała.

Cały wywiad z Joanną Krupą możecie obejrzeć w górnej części strony.