Joanna Krupa została mamą po raz pierwszy w listopadzie 2019 roku. Modelka wielokrotnie powtarzała, że urodzenie dziecka jest jej marzeniem i kiedy zaszła w ciążę, chętnie dzieliła się wszystkimi jej etapami za pośrednictwem mediów społecznościowych. W rozmowie z jednym z serwisów plotkarskich jurorka „Top Model” wyznała, że wraz z mężem poważnie myślą o powiększeniu rodziny. 42-latka nie wykluczyła adopcji dziecka z objętej wojną Ukrainy.

Joanna Krupa nie wyklucza adopcji dziecka z Ukrainy

Joanna Krupa od samego początku wybuchu wojny w Ukrainie jest zaangażowana w pomoc naszym wschodnim sąsiadom. Gwiazda TVN przyleciała do Polski zza oceanu, by realnie wesprzeć uchodźców uciekających przed rosyjską agresją. Modelka może liczyć na wsparcie swojego męża, Douglasa Nunesa, który także postanowił wspomóc miliony Ukrainek i Ukraińców w tym trudnym dla nich czasie. Jak się okazuje, para postanowiła pójść o krok dalej. W wywiadzie dla serwisu „Pudelek” mama 2-letniej Asha Leight zdradziła, że ogromna tragedia jaka spotkała ukraińskie dzieci, skłoniła ją i jej męża do rozmów o adopcji. 

Z mężem myślimy coraz bardziej, że może w przyszłości zdecydujemy się na adopcję. To jest bardzo mocny temat i wymaga dłuższej rozmowy. Myślimy, żeby adoptować dziecko z Ukrainy albo z Polski. Douglas zawsze chciał adoptować dziecko, jestem na to otwarta. Zobaczymy, co Bóg ma w planach. Coraz częściej rozmawiamy na ten temat – wyznała. 

Krupa dodała, że jej mąż powoli zapoznaje się z formalnymi wymogami, jakie muszą spełniać rodzice adopcyjni. Modelka nie ma wątpliwości, że jej córeczka bardzo ucieszy się z nowego członka rodziny. 

Douglas pracuje teraz z fundacją domu dziecka i zacznie powolutku dowiadywać się, jak ten proces działa i ile czasu trwają niezbędne formalności. Miłość i serce powinny być dla każdego dziecka. Moja córeczka uwielbia inne dzieci i chętnie się z nimi bawi. Nawet jakbyśmy zaadoptowali trochę starsze dziecko, to na pewno bez trudu by się z nią lub nim pogodziła

Myślicie, że Joanna i Douglas zdecydują się na adopcję? 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.