W dzisiejszych czasach, aby zostać rozpoznawalną modelką lub modelem nie trzeba mieć charakterystycznej urody, ani wyrazistego charakteru. Wystarczy, że za rodziców ma się rozpoznawalne i bogate osoby. Na szczęście Iris Law, oprócz znanych rodziców, może poszczycić się również piękną twarzą i ciekawą osobowością, które docenił brytyjski dom mody Burberry.

Córka Jude'a Law i Sadie Frost została ambasadorką luksusowej marki na początku stycznia 2017 roku. Kilka miesięcy temu, w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z kampanii beauty z udziałem Iris. 17-latka, która odziedziczyła urodę po ojcu, wyglądała na nich powalająco. Nie inaczej sytuacja wygląda w drugiej odsłonie kampanii, która miała premierę w poniedziałek. Początkująca modelka promuje wiosenną kolekcję kosmetyków "The Essentials". 

W nowej linii znajdą się takie produkty jak rozświetlacz, podkład, puder konturujący i kredki do ust. Wszystkie elementy mają wiosenne i ciepłe barwy. Złoty, brązowy, nude, soczysta brzoskwinia i pudrowy róż. Ta kolorystyka sprawi, że twarz nabierze zdrowego koloru, a cera będzie się prezentować młodo i świeżo. 

Iris Law nie jest jedynym członkiem rodziny Law, który znalazł swoje miejsce w świecie mody. Jej ojciec, Jude Law w ciągu całej swojej kariery pojawił się w kampaniach wielu ekskluzywnych marek, a w tym roku został ambasadorem wiosennej kolekcji domu mody Prada. Brat Iris, Rafferty jakiś czas temu zadebiutował w pokazie mody Dolce&Gabbana i Hugo Boss.

Jak wam się podoba Iris Law w nowej kampanii Burberry?