Rojst '97 to obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji na platformie Netflix w Polsce. Osoby, które obejrzały wszystkie odcinki, bardzo pozytywnie oceniają kontynuację serialu z 2018 roku. Akcja ponownie rozgrywa się w małym miasteczku w Polsce. Natomiast obok dobrze nam znanych bohaterów i bohaterek pojawiają się nowe, które nadają produkcji zupełnie nowy charakter. W jednej z głównych ról w Rojst ’97 możemy oglądać Magdalenę Różczkę. Niewiele widzów i widzek wie jednak, że w serialu zagrała także jej najstarsza córka – Wanda Marzec

Córka Magdaleny Różczki zagrała w serialu „Rojst '97”!

Magdalena Różczka zagrała sierżantkę Annę Jass i zachwyciła widzów oraz widzki Rojst ’97. Jak się okazuje, w serialu wystąpiła także jej najstarsza córka. Wanda Marzec, czyli dziecko Magdaleny Różczki oraz Michała Marca, wcieliła się w jedną z drugoplanowych postaci. A mianowicie w Wandę Zarzycką – córkę Piotra Zarzyckiego (w tej roli Dawid Ogrodnik) i Teresy Zarzyckiej (Zofia Wichłacz). Pojawiła się w każdym odcinku z tej serii. Zobacz zwiastun serialu, w którym pojawia się m.in. młoda aktorka. 

 

Warto jednak wspomnieć, że nie jest to pierwsza produkcja, w której wystąpiła Wanda Marzec. Najstarsza z trzech córek Magdaleny Różczki zagrała również w fabularyzowanym filmie dokumentalnym Pocztówki z Republiki Absurdu z 2014 roku. Podobnie jak w przypadku serialu Rojst ’97, za reżyserię tej produkcji odpowiadał Jan Holoubek, czyli partner Magdaleny Różczki oraz ojczym Wandy. Mama 13-letniej już dziewczynki także zagrała w tym filmie. Wszystko wskazuje więc na to, że nastolatka pójdzie w ślady swojej mamy. 

Magdalena Różczka i Jan Holoubek / fot. AKPA