Jesień zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem zaparzymy więc gorącą herbatę, schowamy się pod miękkim i ciepłym kocem, a następnie włączymy dobry serial, film, dokument bądź reality-show na Netflix. Musimy przyznać, że ten plan bardzo nam się podoba. Ten miesiąc zapowiada się bowiem bardzo interesująco, jak również emocjonująco, jeśli chodzi o produkcje dostępne w bibliotece popularnej platformy streamingowej. Już niebawem po raz kolejny spotkamy się z bohaterkami oraz bohaterami naszych ulubionych seriali – Domu z papieru, Lucyfera, a także Sex Education (o tym, co wiemy o kontynuacjach możecie przeczytać już teraz na Glamour.pl). Jesteśmy także ciekawe i ciekawi nowych sezonów bijących rekordy popularności reality-show, które (powiedzmy sobie szczerze) ogląda się najlepiej w chłodne, szare i deszczowe dni. Czyli m.in. Too Hot To Handle: Ameryka Łacińska oraz The Circle. Nie mamy wątpliwości, że oba formaty dostarczą nam mnóstwo emocji. Wśród nowości Netflix na wrzesień 2021 nie brakuje też filmów fabularnych, filmów dokumentalnych, które często poruszają ważne i aktualne tematy, produkcji dedykowanych najmłodszym widzom oraz widzkom czy anime. Poniżej znajdziecie pełną listę nowości wraz z datami premier. Czas zaplanować seans!

Netflix wrzesień 2021: seriale. Co warto obejrzeć?

Bangkok Breaking Już wkrótce na Netflix!

Wanchai przeprowadza się do Bangkoku i zaczyna pracę w pomocy drogowej. Wkrótce z pomocą pewnej dziennikarki odkrywa spisek wpływający na całe miasto.

Kota Factory: Sezon 2 Już wkrótce na Netflix !

Vaibhav i jego koledzy konsekwentnie dążą do realizacji marzeń o studiach na politechnice. Nie chcą jednak, aby pokonał ich stres albo młodzieńcza skłonność do buntu.

Jak zostać kowbojem 9/1/2021

Dale Brisby korzysta z portali społecznościowych i pokazów rodeo, żeby podtrzymywać tradycje kowbojskie. Teraz uczy świat, jak być prawdziwym kowbojem.

Q-Force 9/2/2021

Superszpieg gej i jego pełna animuszu drużyna LGBTQ chcą dowieść swojej wartości agencji, która ich nie doceniła. Dziś West Hollywood… a jutro cały świat!

Dom z papieru: Część 5: Połowa 1 9/3/2021

Gang okupuje Bank Hiszpanii od ponad 100 godzin. Profesor jest zagrożony. Co gorsza, do akcji wkracza kolejny przeciwnik: wojsko.

Na skraju 9/7/2021

Kucharka, samotna matka, dziedziczka i szukająca zatrudnienia bezrobotna borykają się z miłością, pracą i kryzysami wieku średniego w przedpandemicznym Los Angeles.

The Circle -USA: Sezon 3 9/8/2021

W „The Circle” pojawiają się nowi flirciarze, kłamczuchy i uczciwi sprzymierzeńcy, którzy będą się zmagać z przeciwnościami i zwrotami akcji, żeby zdobyć nagrodę sezonu.

Kierunek: Noc: Sezon 2 9/8/2021

Pasażerowie porwanego samolotu, którzy znaleźli schronienie głęboko pod ziemią, zmagają się z falą nowych kryzysów. Atmosfera w wojskowym bunkrze robi się napięta.

Mistrzowie metalu 9/10/2021

Konkurs, w którym artyści metaloplastycy tną i spawają hartowaną stal, z której robią niesamowite, wspaniałe rzeźby. Tylko jeden wygra 50 000 dolarów.

Lucyfer: Sezon finałowy 9/10/2021

Lucyfer dostał awans, ale czy naprawdę zależy mu na pracy? Chloe chce rzucić zawód detektywa, Amenadiel wstępuje do policji. A to nie jedyne ciekawe wydarzenia.

Najciekawsze obiekty wakacyjne świata: Sezon 2 9/14/2021

Podróżnicy Megan Batoon, Jo Franco i Luis D. Ortiz odkrywają kolejne fantastyczne miejsca na wakacje i dzielą się radami, dzięki którym każdy urlop będzie cudowny.

Jack Whitehall: Podróże z moim ojcem: Sezon 5 9/14/2021

Jowialny komik Jack Whitehall zabiera swojego wyniosłego ojca, Michaela, we wspaniałą podróż w nieznane, podczas której spróbują wzmocnić łączącą ich więź.

Too Hot To Handle: Ameryka Łacińska 9/15/2021

Reality show, w którym grupa singli z krajów Ameryki Łacińskiej musi powstrzymać się od seksu. Abstynencja jednak popłaca, gdyż na zwycięzcę czeka 100 000 dolarów.

Nailed It!: Sezon 6 9/15/2021

Domorośli i umiarkowanie zdolni cukiernicy próbują odtworzyć pięknie wyglądające wypieki. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna. Komu się upiecze?

Final Space: Sezon 3 9/16/2021

Gary i jego załoga starają się przetrwać chaos i rzeź w Kosmosie Ostatecznym, a także wymknąć się złemu Invictusowi, który pragnie okiełznać moce Ciastusia.

Miłość w spektrum: Sezon 2 9/21/2021

Szukanie miłości to wyzwanie trudne dla każdego - ale dla autystycznych nastolatków nieprzewidywalny świat randek i romansów jest jeszcze większą zagadką.

Squid Game 9/17/2021

Setki spłukanych graczy przyjmują dziwne zaproszenie do udziału w grze dla dzieci. Nagroda jest kusząca, ale stawka - przytłaczająca jak sama śmierć.

Chicago Party Aunt 9/17/2021

Diane, imprezowiczka z Chicago, uwielbia kanapki z wołowiną i drużynę Bears. Poza tym bardzo nie chce dorosnąć. Ma jednak słabość do swojego gapowatego siostrzeńca.

Sex Education: Sezon 3 9/17/2021

Krążą pogłoski o „szkole seksu”. Nowa dyrekcja próbuje zapanować nad niesfornymi uczniami. Otis usiłuje ukryć swoją przelotną przygodę.

Drodzy biali!: Część 4 9/22/2021

Sam i Lionel, znów razem w środku pandemii, wspominają swój ostatni wspólny rok w Winchester, który przybiera formę musicalu z lat 90.

Jaguar 9/22/2021

Hiszpania, lata 60. XX wieku. Ocalona z Holokaustu kobieta dołącza do grupy agentów chcących wymierzyć sprawiedliwość setkom nazistów, którzy uciekli tu po wojnie.

Pose: Sezon 3 9/23/2021

Radość, złamane serce i nadzieja rozciągają się daleko poza salę balową: Blanka balansuje między byciem matką, partnerką i pielęgniarką, a Pray Tell zmaga się z chorobą.

Życie za kratami: Nowy Orlean 9/24/2021

Spojrzenie na więzienne życie grupy kobiet odbywających wyroki w zakładzie karnym w Nowym Orleanie.

Blood & Water: Sezon 2 9/24/2021

Osadzony w Kapsztadzie serial dla młodzieży wraca, a z nim kolejne zwroty akcji i zaskakujące wydarzenia.

Nocna msza 9/24/2021

Po przybyciu tajemniczego księdza pewna społeczność zaczyna doświadczać cudownych zjawisk i dostrzegać przerażające znaki. Serial twórcy „Nawiedzonego domu na wzgórzu”.

Szajka: Serial 9/24/2021

Siostrzenica zawodowego złodzieja Mehdiego staje na drodze potężnego barona narkotykowego. Mehdi i jego ekipa rzezimieszków zostają wciągnięci w brutalną wojnę gangów.

Kasztanowy ludzik 9/29/2021

Adaptacja popularnej powieści. Na kopenhaskim placu zabaw zostaje znaleziona brutalnie zamordowana dziewczyna, a nad nią wisi ludzik zrobiony z kasztanów.

Pożeracz mięsa: Sezon 10: Część A 9/29/2021

Poszukiwania pysznej dziczyzny podawanej w egzotycznej scenerii prowadzą Stevena w Góry Skaliste i góry Ozark oraz na rozlewiska Karoliny Północnej i hawajskie łąki.

Lunapark 9/30/2021

Rzym, lata 60. Spotkanie dziewczyny wychowanej w wesołym miasteczku z rówieśnicą z bogatej rodziny daje początek intrydze, sekretom i nowym, nieoczekiwanym miłościom.

Love 101: Sezon 2 9/30/2021

Drugi sezon osadzonego w Stambule serialu o popełniających błędy i przeżywających rozczarowania uczuciowe nastolatkach z lat 90. 

Netflix wrzesień 2021: filmy. Co warto obejrzeć?

Imprezowa dusza 9/2/2021 

Życie Cassie to jedna wielka impreza... którą przerywa tragiczny wypadek. Teraz ten rajski ptak musi naprawić popełnione za życia błędy, żeby zasłużyć na skrzydła.

Ile warte jest ludzkie życie? 9/3/2021

Po zamachach z 11 września prawnik zmaga się z własnymi emocjami, próbując wycenić życie ofiar. Na podstawie autentycznych zdarzeń.

Vinterviken 9/8/2021

Elisabeth i John-John mieszkają w tym samym mieście, ale w zupełnie różnych światach. Czy namiętna pierwsza miłość zdoła przezwyciężyć klasowe i kulturowe bariery?

Kate 9/10/2021

Bezwzględna zabójczyni zostaje śmiertelnie otruta podczas realizacji zlecenia w Tokio. Teraz ma niecałe 24 godziny, żeby znaleźć winnych i dokonać zemsty.

Zwierzyna 9/10/2021

Wycieczka na łono natury staje się śmiertelnym zagrożeniem, gdy piątkę wędrowców z niewiadomych powodów zaczyna ścigać niewidoczny - i nieubłagany - myśliwy.

Straszne historie 9/15/2021

Alex musi co noc opowiedzieć mrożącą krew w żyłach historię. W przeciwnym razie zostanie na zawsze uwięziony razem z nową znajomą w magicznym mieszkaniu złej czarownicy.

The Father Who Moves Mountains 9/17/2021

Podczas zimowej wędrówki w górach gubi się syn emerytowanego oficera służb specjalnych. Ojciec nie cofnie się przed niczym i zaryzykuje wszystko, aby go odnaleźć.

Nieopowiedziane historie 9/17/2021

W tętniącym życiem wielkim mieście samotni ludzie znajdują zaskakujące relacje i nieoczekiwane towarzystwo w trzech opowieściach o miłości, stracie i tęsknocie.

Północny bastion 9/17/2021 

Trzech marsylskich gliniarzy ma szansę rozpracować dużą siatkę narkotykową. Gdy jednak ich kluczowy informator formułuje poważne żądania, sytuacja robi się skomplikowana.

Z pamiętnika niewidzialnej dziewczyny 9/22/2021

Inteligentna, lecz towarzysko nieporadna Tetê zaczyna naukę w nowej szkole. Jest gotowa na wszystko, żeby koledzy ją zaakceptowali, ale jej plan napotyka przeszkody.

Wtargnięcie 9/22/2021

Okaleczona psychicznie na skutek włamania do domu kobieta szuka odpowiedzi. Dowiaduje się, że prawdziwe niebezpieczeństwo dopiero nadchodzi.

Je Suis Karl 9/23/2021

Młoda kobieta, której rodzina zginęła w zamachu terrorystycznym, nieświadomie zostaje wciągnięta do grupy, która zabiła jej bliskich.

Szpak 9/24/2021

Kobieta przyzwyczajająca się do życia po stracie zmaga się z upartym ptakiem, który zamieszkał w jej ogrodzie, i z mężem, który próbuje żyć dalej.

Friendzone 9/29/2021

Zmęczony platonicznymi przyjaźniami Thibault ma nadzieję, że coś się zmieni, gdy między nim a Rose zaczyna iskrzyć. Ale czy potrafi zmienić się z kolegi w ukochanego?

To brzmi jak miłość 9/29/2021

Na podstawie bestsellerowej serii książek Elísabet Benavent „Canciones y recuerdos”. Reżyseria: Juana Macías. W rolach głównych: María Valverde i Álex González.

Nikt nie ujdzie z życiem 9/29/2021

Straszna historia nawiedzonego domu, otwierająca oczy opowieść o życiu imigrantów i świat, w którym pradawne 

Netflix wrzesień 2021: produkcje dla dzieci i młodzieży. Co warto obejrzeć?

Reksin 9/2/2021 

Reksin - w połowie rekin, a w połowie pies - ma złote serce i uwielbia paluszki rybne. Razem ze swoim właścicielem i przyjacielem Maksem przeżywa fantastyczne przygody.

Klub nurkowy 9/3/2021

Grupa młodych, ale wykwalifikowanych nurków próbuje rozwiązać szereg tajemnic i zrozumieć dziwne znaki, gdy jeden z członków zespołu znika.

Kid Cosmic: Sezon 2 9/7/2021

Jo poznaje smak prawdziwego przywództwa, gdy Bohaterowie z Sąsiedztwa wyruszają w kosmiczną misję, aby odnaleźć pozostałe Kamienie Mocy i ocalić galaktykę.

Oktonauci: Przygody na lądzie 9/7/2021

Oktonauci wynurzają się z głębin i rozpoczynają eksplorację na powierzchni Ziemi! Wraz z nowymi przyjaciółmi będą chronić zagrożone gatunki zwierząt i ich siedliska.

Ty kontra dzicz: Mroźna misja 9/14/2021

Interaktywny film przygodowy. W wyniku katastrofy samolotu Bear traci pamięć. Musi podejmować decyzje, które pozwolą mu uratować zaginionego pilota i przeżyć.

He-Man i Władcy wszechświata 9/16/2021

Potężny nastolatek Adam i jego bohaterska drużyna odkrywają legendarną moc Posępnego Czerepu i swoje przeznaczenie, którym jest obrona Eternii przed Szkieletorem.

Tut Tut Autka: Tosia za kółkiem 9/21/2021

Tosia Klakson, ciekawska siostra Tymka, wyrusza na poszukiwanie przygód! Odwiedź z nią salon gier, wybierz się na sanki i poszukaj lekarstwa na czkawkę.

My Little Pony: Nowe pokolenie 9/24/2021

Equestria jest podzielona. Jasnooka bohaterka wierzy jednak, że ziemskie kucyki, pegazy i jednorożce powinny być przyjaciółmi, i zrobi wszystko, żeby tego dowieść.

Ada Bambini, naukowczyni 9/28/2021

Mała naukowczyni Ada Bambini i dwoje jej przyjaciół zadają ważne pytania i razem próbują odkryć prawdę o wszystkim, co ich otacza. 

Netflix wrzesień 2021: filmy dokumentalne. Co warto obejrzeć?

Historie kryminalne: Indyjscy detektywi Już wkrótce na Netflix!

Kamery śledzące pracę policji w Bengaluru oferują nam wyjątkowe spojrzenie na skomplikowane i pełne wyzwań czynności związane z czterema ważnymi dochodzeniami.

Punkty zwrotne: 11 września i wojna z terroryzmem 9/1/2021

Odważny serial dokumentalny ukazuje atak terrorystyczny z 11 września w szerokiej perspektywie, od początków AlKaidy po zdecydowaną odpowiedź USA w kraju i za granicą.

Odliczanie: Misja kosmiczna Inspiration4 9/6/2021

Miniserial o pierwszej w historii w całości cywilnej wyprawie w kosmos.

Sportowe opowieści: Przełamanie 9/7/2021

Presja na kontynuację zwycięskich tradycji USA w tenisie spowodowała, że Mardy Fish zaczął odczuwać problemy psychiczne, które zmieniły jego życie na korcie i poza nim.

Kobiety i morderca 9/9/2021

Dokument śledzi losy szefa policji i matki ofiary morderstwa, którzy w Paryżu lat 90. nie ustają w wysiłkach, aby odnaleźć i postawić przed sądem seryjnego zabójcę.

Bracia krwi: Malcolm X i Muhammad Ali 9/9/2021

Od przypadkowego spotkania po tragiczny koniec - niezwykła więź między Malcolmem X a Muhammadem Alim nie wytrzymuje ciężaru nieufności i zmieniających się ideałów.

Schumacher 9/15/2021

Dociekliwy dokument o życiu Michaela Schumachera, który dzięki śmiałości i przekornemu usposobieniu został legendą Formuły 1.

Moi bohaterowie kowboje 9/16/2021

Westerny pomogły Robinowi Wiltshire’owi przetrwać trudne dzieciństwo. Teraz pracuje w świecie ze swoich marzeń - szkoli ukochane konie do występów na dużym ekranie.

24 twarze Billy’ego Milligana 9/22/2021

Lata 70. XX w. Oskarżony o serię gwałtów mężczyzna twierdzi, że jego zachowaniem sterują różne osobowości. Rozpoczyna tym sądową batalię, którą śledzi cała Ameryka.

Wendeta: Prawda, kłamstwa i mafia 9/24/2021

Serial dokumentalny o prawdziwych dziejach dwóch walczących z mafią Sycylijczyków, którzy sami zostali oskarżeni o poważne przestępstwa.

Netflix wrzesień 2021: anime. Co warto obejrzeć?

Bahi Hanma Już wkrótce na Netflix!

Baki Hanma w dalszym ciągu robi wszystko, żeby zostać najpotężniejszym wojownikiem, i przygotowuje się do walki z najsilniejszą istotą na świecie - swoim ojcem.