Jakiś czas temu, pisałyśmy, że najstarsza córka Meryl Streep, Grace Gummer, zaręczyła się ze swoim partnerem Markiem Ronsonem (zdjęcie okazałego pierścionka zaręczynowego, wartego według ekspertów około 100 tysięcy dolarów, możecie zobaczyć w galerii). Teraz okazuje się, że para powiedziała sobie "TAK" po roku znajomości. Uroczystość miała odbyć się na początku sierpnia tego roku w Nowym Jorku.

Ślub Grace Gummer i Marka Ronsona. Meryl Streep została teściową!

Mark Ronson poinformował w dniu swoich 46. urodzin na swoim instagramowym koncie, że poślubił Grace Gummer. Zdjęcie z ceremonii opatrzył uroczym wpisem:

Do mojej prawdziwej miłości... Pojawiłaś się znikąd, czyniąc mój 45. rok życia tym najlepszym! (...) Mam nadzieję, że każde kolejne urodziny będę mógł spędzać u twego boku aż do końca moich dni. Na zawsze twój❤️❤️❤️❤️❤️ (Tak, pobraliśmy się!).

Oczywiście gwiazdy, zwłaszcza muzyczne, współpracujące z Ronsonem, pospieszyły z gratulacjami. Woodkid czy Lady Gaga nie omieszkali zostawić swoich komentarzy. Wygląda na to, że faktycznie państwo młodzi ze względu na restrykcje związane z koronawirusem zaprosili na uroczystość tylko najbliższą rodzinę i nie było to raczej wydarzenie dla przyjaciół z branży, chyba że tych najbliższych.

Mark Ronson i Grace Gummer - historia związku

Niestety niewiele wiemy o życiu prywatnym Ronsona i Gummer. Oboje starają się chronić swoją prywatność. Jak wspominaliśmy, poznali się rok temu. Wieść o ich zaręczynach, które miały nastąpić w maju tego roku, pojawiła się w czerwcu, a teraz, we wrześniu, aktorka i producent muzyczny stanęli na ślubnym kobiercu. 

Warto wspomnieć, że oboje mają już za sobą małżeństwa. Ronson od 2011 do 2018 roku był mężem francuskiej aktorki Josephine de la Baume. Z kolei Grace Gummer w czerwcu 2019 r. wyszła za kolegę po fachu, aktora Taya Strathairna, po 42 dniach zdecydowali się na separację, a w sierpniu 2020 roku sfinalizowali rozwód. 

Kim jest Mark Ronson - zięć Meryl Streep, drugi mąż jej córki

Brytyjczyk Mark Ronson to właściciel wytwórni muzycznej i jeden z najbardziej znanych producentów. Ma na swoim koncie Oscara za utwór Shallow do filmu Narodziny gwiazdy. Współpracuje z Miley Cyrus (Nothing Breaks Like a Heart chociażby), Bruno Marsem czy Christiną Aguilerą. Jest też autorem przebojów Amy Winehouse: Rehab i Back to Black

Grace Gummer - kariera

35-letnia Grace Gummer, córka Meryl Streep i artysty Dona Gummera, poszła w ślady mamy. Podobnie zresztą jak jej siostra Mamie Gummer. Z kolei brat Henry Wolfe Gummer jest muzykiem a najmłodsza siostra, Louisa Jacobson, modelką. Grace ma na swoim koncie role choćby w przebojowych serialach Mr. Robot i Newsroom, jak i w filmach, m.in.: Beast of Burden (2018), Wesele Jenny (2015), Eskorta (2014) czy Frances Ha (2012). Ostatnia produkcja z jej udziałem to serial Dr. Death.

Zobacz także: