Meryl Streep już wkrótce zostanie teściową jednego z najpopularniejszych brytyjskich muzyków i producentów, Marka Ronsona, którego na pewno kojarzycie ze współprac z takimi artystami jak Amy Winehouse, Bruno Mars czy Miley Cyrus. Ronson zagrał w Polsce koncert w 2011 roku na Roxy Festival w Warszawie i niewiele brakowało, a wystąpiłby w naszym kraju po raz kolejny. Był on bowiem headlinerem Fest Festival 2020, który nie doszedł do skutku z powodu pandemii koronawirusa. 45-letni producent, który ma na koncie również Oscara na utwór Shallow do filmu Narodziny gwiazdy z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem, oświadczył się właśnie Grace Gummer, jednej z czwórki pociech Meryl Streep i jej męża Dona Gummera. Co wiemy o ich związku?

35-letnia Grace Gummer również jest aktorką. Zagrała m.in. w serialach Mr. Robot i Newsroom oraz w wielu filmach, np. Beast of Burden (2018), Wesele Jenny (2015), Eskorta (2014) czy Frances Ha (2012). Doniesienia, że Mark i Grace mogą być razem pojawiły się już we wrześniu 2020 roku. Wówczas przyłapano ich na wspólnej kolacji. Kolejne zdjęcia Ronsona i córki Meryl Streep pod koniec maja tego roku opublikował serwis Page Six i wtedy już nie było żadnych wątpliwości, że są w związku. Teraz zaś potwierdzili, że są zaręczeni. A dokładnie zrobił to Mark Ronson w trakcie podcastu The FADER Uncoverer, którego muzyk jest prowadzącym. „Zaręczyłem się w ostatni weekend” – wyznał Ronson w ostatnim odcinku, w którym rozmawiał z Kevinem Parkerem znanym jako Tame Impala. 

Jeśli Ronson i Gummer zdecydują się stanąć na ślubnym kobiercu, będzie to drugie małżeństwo na ich koncie. Muzyk i producent był od 2011 do 2018 roku był mężem francuskiej aktorki Joséphine de La Baume. W rozmowie z Daily Mail w 2019 roku wyznał, że za rozpad tego związku obarcza siebie i swoją karierę. Z kolei córka Meryl Streep w 2019 roku poślubiła amerykańskiego aktora Taya Strathairna. Już po 42 dniach małżeństwa para zdecydowała się na separację, a na początku 2020 roku Grace złożyła pozew o rozwód.