Fabienne Wiśniewska jest już prawie pełnoletnia! Jak dziś wygląda córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny? 

Trudno nam w to uwierzyć, ale córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny (Marty Wiśniewskiej) – Fabienne – kończy w tym roku 18 lat! Urodziny obchodzi 21 sierpnia. Jesteście ciekawi, jak dziś wygląda? I do którego z rodziców jest bardziej podobna? Mamy dla was kilka najnowszych zdjęć. 

Wiedzieliście, że Fabienne Wiśniewska ma swój profil na Instagramie? Można ją znaleźć pod nickiem @fabbka. Choć obserwuje go prawie 19 tysięcy osób, nastolatka stosunkowo rzadko wrzuca tam nowe zdjęcia. Niedawno jednak zrobiła wyjątek. Po wizycie w Luxury Makeup Academy (Europejskiej Akademii Makijażu z siedzibą w Ząbkach) udostępniła dwie galerie zdjęć, w których chwaliła się nowym make-upem. To właśnie wtedy uderzyło nas, jak bardzo wydoroślała. Zresztą zobaczcie sami. Fotografie znajdziecie w naszej galerii. 

O wiele częściej zdjęciami córki w social mediach chwali się jej słynny tata. Na jego Instagramie – @m_wisniewski1972 znajdziecie więc całkiem sporo fotek Fabienne. Tych najnowszych, ale i archiwalnych. Muzyk najwyraźniej ma sentymentalną naturę, bo często publikuje zdjęcia z przeszłości. Dzięki temu można na własne oczy zobaczyć, jak bardzo Fabienne (i inne dzieci artysty) zmieniała się na przestrzeni lat. Wiśniewski pokazał między innymi jej zdjęcia z czasów przedszkolnych, ze szkoły podstawowej, a także z późniejszych lat. W tym najświeższe zdjęcia córki – z jej nowo narodzonym braciszkiem Falco Amadeusem (ze związku z obecną, piątą już żoną – Polą Wiśniewską). One także czekają na was w galerii u góry strony. Mamy też zdjęcie z jednego ze Strajków Kobiet, na który piosenkarz wybrał się wspólnie z dziećmi – nie tylko z Fabienne, ale i jej o rok starszym bratem Xavierem (tegorocznym maturzystą).

Co jeszcze wiemy o Fabienne? Wnioskując po instagramowym profilu Michała, jego córka planuje pójść w jego ślady i też zostać artystką. Nie zamierza jednak śpiewać. Jej marzeniem jest studiowanie na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Do czego, jak zapewnia jej tata, przygotowuje się już od dziecka. Trzymamy kciuki! 

Dodamy tylko, że Fabienne, Xavier i mały Falco Amadeus mają jeszcze dwie siostry – 14-letnią Etiennette oraz 12-letnią Vivienne. To córki muzyka ze związku z Anną Świątczak.