Deva Cassel: co wiemy o córce Moniki Bellucci i Vincenta Cassela?

Córka gwiazd filmowych, Moniki Bellucci i Vincenta Cassela, przyszła na świat 12 września 2004 roku. Wychowała się w Rzymie i tam dorastała. Ma zaledwie 18 lat, a już zdążyła ugruntować swoją pozycję w branży mody.

Wkroczyła do tego świata w 2020 roku i z miejsca podbiła serca najbardziej prestiżowych domów mody oraz reklamodawców. Jest ambasadorką zapachu Dolce Shine od Dolce Gabbana. Pracowała m.in. również dla marki Dior, w swoim zawodowym portfolio ma sesje zdjęciowe dla magazynów „Vogue” „Muse”, „Harper’s Bazaar”. Na Instagramie obserwuje ją ponad 200 tys. osób.

Deva Cassel na pokazie Diora zniewala urodą

W grudniu 2022 roku Deva Cassel wystąpiła w pokazie kolekcji „Le Raphia” Jacquemus. Przechodząc po wybiegu, zelektryzowała publiczność. Teraz, podczas Paris Fashion Week, jako gościni pojawiła się na pokazie haute couture Dior i znów rzuciła świat na kolana. Nie można jej odmówić zniewalającej urody i świetnego wyczucia stylu.

Na prezentacji kolekcji Marii Grazii Chiuri córka Moniki Bellucci olśniła w stylizacji francuskiego domu mody. Miała na sobie długą, czarną sukienkę z koronkowym topem z półgolfem, do której dobrała czarny płaszcz. Efektu dopełniła torebką ze złotymi elementami i butami typu slingbacks. Na jej głowie królowała burza ciemnych loków. W zmysłowej stylizacji wyglądała niczym skóra żywcem zdjęta ze sławnej mamy.

Po opublikowaniu w mediach społecznościowych kilku fotek z wieczoru Instagram Devy Cassel zalała lawina komentarzy. „Prawdziwe piękno”, „Wyglądasz jak mama w twoim wieku”, „95% mamy i 5% taty” – emocjonują się internauci. Trudno odmówić im racji.