Drake Doremus to reżyser, który w swoim dorobku ma kilka filmów o miłości. Jeżeli widzieliście jego Do szaleństwa (Like Crazy) z Felicty Jones i Antonem Yelchinem, Breathe In także z Felicity Jones oraz Guy’em Pearce’em czy Nowość (Newness) z Nicholasem Houltem wiecie, że nie są to historie opowiadające o tym, że relacja dwóch (a czasem więcej) osób, to nie tylko motylki w brzuchu i niekończąca się sielanka. Doremus na przykładzie swoich pokomplikowanych bohaterów pokazuje, że w każdym związku jest miejsce na ból, rozczarowanie, wątpliwości oraz zawsze przychodzi moment na podjęcie nie zawsze łatwych decyzji. O tym też opowiada najnowszy obraz amerykańskiego reżysera, Coś się kończy, coś zaczyna (Endings, Beginnings).

Tym razem Drake Doremus zaprosił do współpracy Shailene Woodley, w ostatnim czasie kojarzoną przede wszystkim z serialem HBO Wielkie kłamstewka, gwiazdę serii o Christianie Greyu Jamie’ego Dornana oraz Sebastiana Stana, którego mogliście oglądać choćby w Kapitanie Ameryka czy Jestem najlepsza. Ja, Tonya. Ich bohaterowie znajdują się w miłosnym trójkącie, a taka konfiguracja raczej nigdy nie kończy się dobrze.

Filmy o miłości, które musicie obejrzeć przynajmniej raz w życiu >>>

Coś się kończy coś zaczyna – Shailene Woodley i Jamie Dornan w nowym filmie Drake'a Doremusa 

Daphne (Shailene Woodley) rzuca pracę, rozstaje się z chłopakiem i chcąc zmienić coś w swoim życiu, postanawia przeprowadzić się do swojej siostry. A przede wszystkim – odpocząć od związków. To niestety kompletnie jej nie wychodzi, bo na jednej z imprez poznaje Jacka (Jamie Dornan) oraz Franka (Sebastian Stan). I zaczyna spotykać się z nimi jednocześnie. Czy wybierze w końcu któregoś z nich? A może żadnego? O tym przekonacie się już 3 lipca, bo właśnie wtedy obraz Doremusa trafi do polskich kin.

W pozostałych rolach pojawią się m.in. Matthew Gray Gubler, Lindsay Sloane, Shamier Anderson czy Wendie Malick. Za scenariusz Coś się kończy, coś zaczyna oprócz Drake’a Doremusa odpowiedzialna jest także Jardine Libaire, amerykańska pisarka i autorka powieści White Fur i Here Kitty, Kitty. A polskim dystrybutorem filmu jest M2 Films.

Zobaczcie zwiastun oraz kilka zdjęć najbardziej romantycznego filmu tego lata!
 


Smutne filmy, przy których można sobie popłakać >>>