Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są razem od 2017 roku. Ich związek od samego początku wzbudza wielkie zainteresowanie mediów, jak również fanek oraz fanów. W sieci regularnie pojawiają się spekulacje związane z ich życiem prywatnym, w tym z zaręczynami czy ślubem. Teraz wszystko wskazuje na to, że Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są już małżeństwem. Co więcej, poinformował o tym główny zainteresowany całą sprawą. 

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez wzięli ślub?

Cristiano Ronaldo wziął ślub z Georginą Rodriguez? To pytanie zadaje sobie teraz wielu fanów oraz wiele fanek jednego z najpopularniejszych sportowców na świecie. Nie bez powodu. Na początku tygodnia odbyła się bowiem uroczysta gala FIFA The Best, podczas której Cristiano Ronaldo odebrał nagrodę specjalną za rekordowe wyniki. Przy okazji wygłosił przemówienie i podziękował swoim kolegom z drużyny, a także bliskim. I to właśnie wtedy nazwał Georginę Rodriguez swoją żoną, co wywołało niemałe poruszenie. 

Muszę podziękować moim starym kolegom z drużyny od 2004 roku, kiedy zacząłem grać w reprezentacji, aż do teraz. I oczywiście muszę podziękować mojej rodzinie: mojej żonie, moim dzieciom – powiedział Cristiano Ronaldo podczas gali FIFA The Best. 

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez bardzo dbają o swoją prywatność. Dlatego bardzo możliwe, że wzięli ślub w tajemnicy przed fanami oraz fankami. Dodatkowe szczegóły (np. data i miejsce ceremonii czy lista gości) nie są znane. Warto natomiast dodać, że rodzina piłkarza i celebrytki już niebawem się powiększy. Para spodziewa się bliźniąt.