Cristiano Ronaldo już jakiś czas temu związał się z piękną Georginą Rodriguez, która ostatnio cały czas towarzyszy mu w życiu codziennym i pomaga wychowywać trójkę jego dzieci. Sama jest też w ciąży z czwartym dzieckiem gwiazdora Realu Madryt! Jak się jednak okazuje, piłkarz wcale może nie być do niej tak przywiązany jak sugerowały do tej pory światowe media. W portugalskiej prasie i telewizji pojawiły się bowiem doniesienie o upojnej nocy, którą kapitan Realu Madryt miał spędzić z seksowną 21-latką z Lizbony, która na dodatek sama się do tego przyznała! O kogo dokładnie chodzi?

Cristiano Ronaldo - z kim zdradził Georginę Rodriguez?

Dziewczyna, o której zrobiło się w Portugalii wyjątkowo głośno, to Natacha Sofia, znana ze swojego występu w popularnym reality show "Love On Top". 21-letnia piękność sama przyznała się do tego, że CR7 ją poderwał, a później urwał z nią kontakt, co pewnie samo w sobie musiało ją nieźle rozsierdzić. Co powiedziała w wywiadzie dla portugalskiego magazynu TV Guio na ten temat?

„Pewnego ranka dostałam wiadomość na Instagramie od Cristiano. Potem rozmawialiśmy kilka razy na czacie. To były pikantne rozmowy. Byłam mocno zaskoczona…”

Według relacji Natachy, Ronaldo zaprosił ją do hotelu, gdzie spędzili "upojną i niezwykle intensywną" noc, po czym wręczył jej kilka banknotów z nadzieją, że dziewczyna szybko zapomni o sprawie:

„Na koniec dał mi 300 euro na taksówkę. Po spotkaniu kontakt z nim się urwał…” - żali się Sofia, która próbowała porozmawiać z piłkarzem za pośrednictwem różnych portali na social mediach, ale ten zablokował jej wszystkie konta.

Koniec związku Cristiano i Georginy?

Informację o zdradzie, której miał się odpuścić CR7, szybko podłapały hiszpańskie media, które już zaczęły węszyć kolejną dużą aferę wokół najsłynniejszego piłkarza świata. Ciekawe tylko, jak na ten doniesienia zareaguje Georgina Rodriguez, która jest przecież z Ronaldo w bardzo zaawansowanej ciąży…