Syn Davida i Victorii Beckhamów, Romeo Beckham jest piłkarzem. Ze znanym tatą łączy go jednak nie tylko zawód. 20-latek wizualnie bardzo przypomina młodego Davida. Zawodnikowi Brentford FC jednak ani trochę to nie przeszkadza, a właściwie to prawdopodobnie traktuje to jako zaletę. Skąd taka teoria? Kilka dni temu Romeo poprosił swojego fryzjera o wykonanie mu fryzury „na ojca”. Efekt jest powalający!

Romeo Beckham jak młody David. 20-latek zrobił sobie „fryzurę na ojca”

HOT crush alert 100/10. Romeo Beckham wystylizowany „na ojca” wygląda naprawdę super. Efektami swojej przemiany młody piłkarz pochwalił się na swoim instagramowym profilu. David Beckham zrepostował post syna na InstaStories, dodając powyżej fotografii Romea swoje zdjęcie sprzed 20 lat. 

Dobrze wyglądasz Romeo - napisał, dodając na końcu płaczącą ze śmiechu emotikonę.

Fryzjer Romea, Pete Burkhill (dbający także o włosy Katy Perry, czy Priyanki Chopry) perfekcyjnie odwzorował look Davida z czasów, gdy ten grał w Realu Madryt. Efekt rozłożył nas na łopatki. Zresztą, zobaczcie sami/same:

instagram.com/davidbeckham

Syn Davida i Victorii Beckham robi karierę sportową. Romeo Beckham idzie w ślady ojca

Romeo Beckham mieszka obecnie w Wielkiej Brytanii. Młody piłkarz odnosi niemałe sukcesy sportowe. W czerwcu tego roku odszedł z Interu Miami i przeprowadził się do Anglii, by dołączyć do drużyny Brentford FC i grać w Premier League. 

Dla wszystkich, którzy marzą o randce z przystojnym synem Davida i Victorii mamy złe wieści - serce młodego piłkarza jest zajęte. Romeo Beckham od 2019 roku spotyka się z Mią Regan. Partnerka młodego piłkarza jest związana z branżą modową. Przez pewien czas współpracowała nawet z mamą swojego chłopaka. Niedawno media obiegła wiadomość o zaręczynach pary, jednak żadna ze stron tego nie potwierdziła.

Zobacz także:

Najnowsze zdjęcia Romea znajdziecie w galerii pod artykułem.