O rodzinie Beckhamów bywało w ostatnim czasie głośno. Wszystko za sprawą hucznego wesela najstarszego z synów Victorii i Davida, Brooklyna, który w pierwszej połowie ubiegłego roku poślubił Nicolę Peltz, amerykańską córkę miliardera. Przez długie tygodnie media rozpisywały się na temat przygotowań do wyjątkowego dnia, a później szczegółowo relacjonowały ceremonię, od projektu sukni panny młodej, po listę gości. W międzyczasie światło dziennie ujrzał rzekomy konflikt brytyjskiej projektantki mody i żony Brooklyna, który bywał jedynie podsycany półsłówkami rzucanymi przez to jedną, to drugą stronę sporu. W końcu, nie tak dawno, prasa dowiedziała się o wojnie z wedding plannerkami, którą stoczyła Nicola Peltz w towarzystwie mamy i ojca (co bez wątpienia nie odbiło się pozytywnie na wizerunku 28-latki).

Bywają jednak dni, gdy pierwsza rodzina brytyjskiego show-biznesu trafia na nagłówki z powodów innych, niż wewnętrzny konflikt. Z okazji Dnia Matki (który w Wielkiej Brytanii jest świętem ruchomym, w tym roku przypadającym na 19 marca) Victoria Beckham opublikowała serię zdjęć rodzinnych sprzed lat. Mali Brooklyn, Harper, Romeo i Cruz wyglądają uroczo.

Victoria Beckham opublikowała zdjęcia dzieci sprzed lat

Victoria Beckham jest mamą czwórki dzieci: 24-letniego Brooklyna, 20-letniego Romeo, 19 letniego Cruza i 11-letniej Harper. Brytyjska projektantka mody miała więc poczwórny powód do świętowania 19 marca, w obchodzony wówczas na wyspach Dzień Matki. Była spicetka opublikowała z tej okazji serię starych fotografii z dziećmi, na których nie zabrakło również Davida Beckhama.

Każdego dnia czuję się wdzięczna, że mogę być waszą mamą. Kocham was wszystkich najmocniej na świecie. Sprawiacie, że każdego dnia się uśmiecham (co może być kontrowersyjne) i jestem z was dumna bardziej, niż możecie to sobie wyobrazić. David, co mogę powiedzieć... Naprawdę jesteś dla nas wszystkim. Zrobiliśmy bardzo dobrą robotę, jestem z nas dumna!! Kocham cię! – napisała na Instagramie Victoria Beckham.

Dzień Matki świętował także David Beckham. Były piłkarz zamieścił na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym nie tylko upamiętnia swoją mamę, ale i oddaje hołd Victorii, z którą od 24 lat wychowuje wspólnie czwórkę dzieci. Spotkałem kobietę, która jest nie tylko silna i zdeterminowana, ale jest też najbardziej niesamowitą mamą dla naszych dzieci. Inspiruje je, trzyma w ryzach, a co najważniejsze – zalewa je miłością w każdej minucie każdego dnia.