Nicola Peltz i Victoria Beckham zapewniają o wzajemnej miłości

Od momentu ślubu Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz nie milkną głosy o tym, że Victoria Beckham i synowa są ze sobą skonfliktowane, co przełożyło się na dynamikę relacji w całej rodzinie. Choć obie panie wiele razy zapewniały, że atmosfera między nimi jest dobra, ostatnie doniesienia o „bajkowym weselu, które zmieniło się w koszmar” tylko dolały oliwy do ognia.

W centrum skandalu rozpętanego przez wedding plannerki Nicoli i Brooklyna 48-letnia kreatorka mody i 28-letnia modelka postanowiły zadać kłam plotkom o niezgodzie w gwiazdorskim klanie. Cała rodzina zleciała się do Francji, by wspierać Victorię podczas prezentacji jej jesienno-zimowej kolekcji na trwającym obecnie paryskim tygodniu mody. Żona Brooklyna zdobyła się zaś na uroczy gest: na pokaz założyła sukienkę projektu teściowej.

Po show, które okazało się wielkim sukcesem, rozemocjonowana Victoria opublikowała w sieci garść rozczulających kadrów z bliskimi.

Nie mogłabym tego zrobić bez was, tak bardzo was wszystkich kocham #harperseven @davidbeckham @cruzbeckham @brooklynpeltzbeckham @nicolaannepeltzbeckham – napisała na Instagramie spicetka. W drugiej części wpisu zwróciła się do nieobecnego we Francji młodszego syna: Buziaki z Paryża. Tęsknimy za Tobą @romeobeckham!

W reakcji na entuzjazm teściowej Nicola postanowiła w komentarzach zapewnić o swojej miłości do niej.

Piękne show! Kochamy Cię! – zakomunikowała Peltz, a na poparcie swoich słów na Instastories udostępniła kilka fotek zamieszczonych przez matkę męża.

Nicola Peltz i Victoria Beckham: miłość czy PR-owa ustawka?

Na tym nie koniec. Dzień po pokazie, w sobotę 4 marca cała rodzina świętowała 24. urodziny najstarszego syna słynnego piłkarza i byłej członkini zespołu Spice Girls. Z tej okazji David i Victoria z dziećmi udali się na uroczysty brunch, a paparazzi uchwycili wesołą gromadkę w drodze na urodzinowe spotkanie. Wszyscy wystylizowani jak przystało na gwiazdy światowego formatu, nie mieli może najszczęśliwszych min, ale konsekwentnie udowadniali, że jako rodzina trzymają się razem (zobacz zdjęcia w naszej GALERII pod artykułem).

Następnie cały skład bawił się z jubilatem w luksusowym paryskim hotelu Château Voltaire, co projektantka z przejęciem relacjonowała w mediach społecznościowych.

Jak myślicie, Beckhamowie i Peltz faktycznie tak bardzo się kochają czy po prostu gorączkowo próbują ratować wizerunek, który w ostatnich miesiącach mocno nadszarpnęły wszystkie dramy?

Zobacz także: