Topór wojenny został zakopany? A może nigdy konfliktu między nimi nie było? Od czasu ślubu Brooklyna Beckhama Nicoli Peltz nie milkną głosy o tym, że Victoria Beckham i jej synowa są ze sobą skłócone, a nawet nienawidzą się. Obie wielokrotnie wypowiadały się na ten temat i zaprzeczały plotkom, mówiąc, że między nimi wszystko jest w porządku. Teraz znów pojawiają się ku temu przesłanki, ponieważ Victoria opublikowała urodzinowe zdjęcie z Nicolą. Zobaczcie.

Victoria Beckham opublikowała zdjęcie z Nicolą Peltz z okazji jej urodzin

9 stycznia żona Brooklyna obchodziła 28 urodziny. Z okazji święta wiele znanych osób złożyło jej życzenia. Dołączyła się do nich Victoria Beckham, która postanowiła udostępnić wspólne zdjęcie ze swoją synową. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin @NicolaAnnePeltzBeckham. Mam nadzieję, że będziesz miała wspaniały dzień!!! X – napisała pod postem była spicetka.

48-latka nie wstawiła jednak aktualnego zdjęcia, ponieważ widzimy na nim Nicolę jeszcze w blond włosach. Wiemy, że teraz aktorka ma nową fryzurę i brązowy kolor włosów. Zatem Victoria zapewne złożyła ukochanej syna życzenia jedynie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dodatkowo w komentarzach pojawiły się głosy, że życzenia są wyjątkowo chłodne i nieczułe.

fot. Getty Images

Najsuchsze życzenia urodzinowe, jakie istnieją / To zdjęcie bardziej pokazuje ciebie niż ją / Lol, czasem lepiej jest nic nie wstawiać – brzmiały niektóre komentarze. Ale pojawiały się też odmienne zdania. Ludzie, przestańcie dramatyzować. Jeśli nic by nie opublikowała, byłby problem. Opublikowała coś, to znaleźliście powód do narzekania. Miejcie swoje życie – brzmiał jeden z nich. Przestańcie oceniać. To zdjęcie jest słodkie i tyle. Victoria nie musi kończyć każdego postu „Kisses VB” albo „Kochamy cię bardzo”. To zdjęcie zostało zrobione podczas ich rozmowy. Podoba mi się – dodała inna osoba. Jak widać zdania są podzielone, a Victoria wcale nie zamknęła ust hejterom.

Brooklyn Beckham opublikował urodzinowe posty dla Nicoli Peltz

Oczywiście nie mogło zabraknąć postów od ukochanego 28-latki, Brooklyna. Fotograf postanowił opublikować dwa posty z okazji urodzin swojej żony. Pierwszy z nich to trzy zdjęcia. Wszystkiego najlepszego dla mojej lepszej połowy xx. Mam nadzieję, że miałaś najcudowniejsze urodziny xx. Kocham cię bardziej niż wszystko inne xx – napisał słodką wiadomość.

Syn Victorii i Davida wstawił również filmik złożony z różnych zdjęć i wideo ze swoją ukochaną. Bardzo cię kocham. Jesteś moim światem – odpowiedziała Peltz. Na Brooklyna zawsze można liczyć. Jest przesłodki!

Zobacz także: