W kwietniu tego roku, Nicola Peltz i Brooklyn Beckham wzięli ślub. Na początku wszystko wydawało się idealne, jednak później na jaw wyszły zgrzyty między dwiema rodzinami. Zaczęło się od tego, że Beckhamowie mieli nie mieć decyzyjności, a cały ślub zorganizowała podobno rodzina Peltzów. Nicola nie wystąpiła też w kreacji ślubnej od Victorii Beckham. Czy to była przyczyna ich rzekomego skłócenia? Nicola odpowiada.

Nicola Peltz odnosi się do spekulacji związanych z konfliktem z Victorią Beckham

27-letnia aktorka udzieliła wywiadu dla „Variety”. W pewnym momencie zapytana została o konflikt z teściową. Nicola postanowiła wytłumaczyć całą sytuację. Miałam założyć tę sukienkę i naprawdę chciałam. Później okazało się, że atelier Victorii nie da rady jej uszyć, więc musiałam wybrać inną – powiedziała Nicola. – Victoria nie powiedziała, że nie mogę założyć tej sukienki, ja nie powiedziałam, że nie chcę jej założyć. Od tego się zaczęło – dodała.

Wygląda więc na to, że konfliktu nie ma, a Victoria nie miała problemu, że Nicola założyła sukienkę innego projektu niż jej. Jednak Nicola nie dała jednoznacznej odpowiedzi i nie zaprzeczyła konsekwentnie plotkom. Aktorka podsyciła spekulacje, dodając niedawno zapłakane zdjęcie. Napisała pod nim, że ludzie potrafią ranić i każdy ma gorsze dni. Może jednak coś jest na rzeczy?

Brooklyn Beckham wypowiedział się o rzekomym konflikcie między Nicolą Peltz a Victorią Beckham

Do sprawy odniósł się również Brooklyn Beckham. Jest on w trudnej pozycji, ponieważ jest mężem Nicoli i synem Victorii. Na pewno więc ciężko mu stanąć po czyjejś stronie. 23-latek zajął stanowisko w sprawie, lecz wypowiedział się bardzo oszczędnie. Nauczyłem się, że media zawsze będą pisać takie rzeczy. Zawsze będą chciały kogoś poniżyć. Ale wszyscy się dogadują – powiedział Brooklyn.

Nicola Peltz i Brooklyn Beckham – związek

Nicola i Brooklyn poznali się w 2017 roku na festiwalu Coachella. Jednak zaczęli spotykać się dopiero jesienią 2019 roku. W styczniu 2020 roku para ujawniła swój związek, dodając wspólne zdjęcia na Instagram. Pół roku później Nicola i Brooklyn byli już zaręczeni. W międzyczasie zamieszkali razem w Nowym Jorku.

Ślub odbył się na początku kwietnia. Było to wielkie wydarzenie porównywane do ślubu królewskiego. Para jest nierozłączna. Ich wspólne zdjęcia często pojawiają się w mediach społecznościowych, gdzie nie szczędzą sobie czułości.