Nicola Peltz jest żoną Brooklyna Beckhama – najstarszego syna Davida i Victorii Beckhamów. Para ślub wzięła w kwietniu tego roku. Podobno już od tego czasu młoda aktorka i Victoria Beckham mają pozostawać w konflikcie. Teraz Nicola opublikowała na Instagramie post, w którym pisze, że niektórzy ludzie potrafią ranić i sprawiać, że czujemy się źle, czym tylko podsyciła plotki o niechęci Victorii do siebie.

Nicola Peltz opublikowała zapłakane zdjęcia na Instagramie

Żona Brooklyna Beckhama zdecydowała się opublikować intymny post. Na swój Instagram wstawiła dwa zdjęcia. Jedno, na którym leży w łóżku z zapłakanymi oczami i drugie, na którym widzimy zbliżenie na jej zaczerwienione od płaczu oczy. Podzieliła się też swoimi przemyśleniami na temat gorszych dni i ludzi, którzy potrafią ranić.

Czasem ciężko mi pokazać to, że jestem smutna – rozpoczęła swój wpis 27-latka. – Dorastanie z siedmiorgiem rodzeństwa i z surowymi rodzicami sprawiło, że jestem twarda, wpoili we mnie, żebym nie pozwalała ludziom mnie zasmucić albo zranić mojego serca. Stworzyłam przed sobą barierę, abym mogła się chronić, szczególnie jeśli chodzi o tę branżę – kontynuowała. Następnie Nicola zdradziła, że czuje się zraniona i że chciała pokazać również tę wersję siebie. Wszyscy mamy dni, w których ludzie sprawiają, że czujemy się źle. I to jest w porządku, żeby się tak czuć. Po prostu stwierdziłam, że coś o tym napiszę, ponieważ nigdy nie pokazuję tu tej wersji siebie. Chciałam ją pokazać. Kocham was bardzo i szczerze doceniam całe wsparcie, jakie mi okazujecie. Wiele znaczy dla mnie to, że jesteście mili. Chciałam wam dać znać, że widzę was, słyszę was i znaczy to dla mnie ogromnie dużo – zakończyła swój emocjonalny wpis.

Brooklyn Beckham okazuje wsparcie Nicoli

Mąż aktorki skomentował jej post słowami wsparcia. Masz najcudowniejsze serce. Bardzo cię kocham – napisał. Jeśli więc wpis Nicoli odnosi się do Victorii Beckham, to jasno widać, że Brooklyn stoi po stronie żony.

Oprócz Brooklyna, post skomentowały też inne gwiazdy. Między innymi Selma Blair, Paris Hilton czy Irina Shayk, które również okazały jej wsparcie.

Nicola Peltz i Victoria Beckham – konflikt

Zanim w kwietniu tego roku doszło do ślubu syna Victorii i Nicoli, wszystko układało się świetnie. W mediach społecznościowych mogłyśmy i mogliśmy oglądać liczne zdjęcia Beckhamów i Nicoli. Wszystko miało zmienić się tuż przed i w trakcie uroczystości. Podobno Victoria nie miała decyzyjności, a na pierwszy plan wyszli rodzice Nicoli. Jej ojciec jest miliarderem, miał uważać się za wyżej postawionego i decydować o większości spraw związanych ze ślubem. Nicola z kolei miała być zazdrosna o to, że pomimo tego, że ślub był jej wielkim dniem, cała uwaga i tak skupiona była na Victorii. Niedługo potem Peltz i Beckham przestały ze sobą rozmawiać i utrzymywać kontakt.

Myślicie, że najnowszy post Nicoli ma coś wspólnego z tą sprawą?

Zobacz także: