Związek Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama, czyli najstarszego syna Victorii Beckham i Davida Beckhama, od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie opinii publicznej. Najpierw plotkowano o zaręczynach, w 2020 roku media informowały nawet, że para spodziewa się dziecka. Natomiast ich ślub zyskał status wydarzenia roku. Odbył się w kwietniu w posiadłości należącej do ojca panny młodej. Wesele trwało trzy dni, a cała uroczystość kosztowała około 5 milionów dolarów. Niestety wiele wskazuje na to, że od tamtej pory relacje topowej projektantki i popularnego piłkarza z Nicolą Peltz znacznie się pogorszyły.

Victoria i David Beckhamowie dystansują się od żony swojego syna?

W brytyjskich mediach, na czele z „Daily Mail”, pojawiły się informacje, według których Nicola Peltz i rodzice jej męża, Brooklyna, dystansują się od siebie. Wiele osób zwróciło uwagę na to, że 27-latka wybrała na swój ślub kilka kreacji, ale... żadna z nich nie została zaprojektowana przez jej teściową. Niestety nie wiadomo, dlaczego zdecydowała się na taki krok. Niemniej jednak mogło to wpłynąć na jej relację z Beckhamami. 

Nicola Peltz oraz Victoria i David Beckhamowie ignorują się w mediach społecznościowych

Co więcej, eksperci zauważyli, że (zazwyczaj aktywni w mediach społecznościowych) główni zainteresowani całą sprawą ignorują się na Instagramie. Nicola Peltz Beckham rzadko lajkuje zdjęcia czy wideo publikowane przez znanych na całym świecie rodziców swojego męża. Z kolei Victoria i David Beckhamowie nie zareagowali na ślubne fotografie, które amerykańska aktorka i dziedziczka niebotycznej fortuny pokazała na swoim profilu. Do tego pozostali obojętni na post z okładką magazynu „Tatler”, który nazwał Nicolę... nową panią Beckham

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w ubiegłym roku aktorka, projektantka oraz sportowiec chętnie udzielali się na swoich profilach. Warto jednak pamiętać, że chodzi jedynie o aktywność w mediach społecznościowych. Główni zainteresowani nie skomentowali na razie medialnych rewelacji. Natomiast osoba z bliskiego otoczenia Beckhamów stwierdziła w rozmowie ze wspomnianym już serwisem plotkarskim: Ludzie nieustannie spekulują na temat relacji – nie obchodzi nas to, bo to po prostu głupie

W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na (ewentualny) dalszy rozwój wypadków, a także oświadczenie ze strony Nicoli Peltz Beckham i / lub Victorii oraz Davida Beckhamów.