Niewiele ponad miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zaręczyli się po zaledwie dziewięciu miesiącach związku. Według wcześniejszych informacji, najstarszy syn Victorii Beckham i Davida Beckhama oraz aktorka mieli się pobrać w 2021 roku. Co więcej, para brała pod uwagę zorganizowanie dwóch ceremonii, których łączny koszt szacowano na około 20 mln dolarów. Wszystko wskazuje jednak na to, że Brooklyn Beckham i Nicola Peltz nie czekali do przyszłego roku i są już małżeństwem. Co więcej, wielu fanów sądzi, że już wkrótce zostaną rodzicami po raz pierwszy.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wzięli ślub?

Nicola Peltz i Brooklyn Beckham zaczęli spotykać się w październiku 2019 roku, czyli około dziesięć miesięcy temu. Mieszkają razem, poza tym nie ma wątpliwości, że poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Zakochani regularnie publikują urocze zdjęcia na Instagramie i publicznie deklarują sobie miłość. Natomiast w lipcu 2020 roku Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zaręczyli się. Do tych informacji odniosła się m.in. Victoria Beckham, która przyznała, że nie mogłaby wyobrazić sobie lepszej synowej. To znaczy, że (w przeciwieństwie do Hany Cross – poprzedniej dziewczyny Brooklyna Beckhama) młoda aktorka została zaakceptowana przez projektantkę mody i światowej klasy piłkarza. Radosna nowina, którą w lipcu 2020 roku przekazali Brooklyn Beckham i Nicola Peltz, wywołała niemałe poruszenie w sieci. Od tamtej pory fani pary zaczęli śledzić każdy krok najstarszego syna Victorii i Davida Beckhamów oraz 25-letniej aktorki w poszukiwaniu najdrobniejszych szczegółów dotyczących ich ślubu czy wesela. I tak oto najbardziej spostrzegawczy fani zauważyli obrączkę na palcu Brooklyna Beckhama.

Czy Brooklyn Beckham i Nicola Peltz są już po ślubie? Wszystko na to wskazuje. Aktorka opublikowała ostatnio zdjęcia na swoim Instagram Stories, na którym widać dłoń jej ukochanego – nie da się jej pomylić ze względu na charakterystyczne tatuaże. Jak się okazuje, Brooklyn Beckham nosi już obrączkę. To może oznaczać, że zakochani wzięli pierwszy – kameralny ślub w tajemnicy. Z kolei na 2021 rok zaplanowali drugą – wystawną ceremonię. Przypomnijmy, że zaproszenia na ślub i wesele Brooklyna Beckhama oraz Nicoli Peltz mają otrzymać m.in. Meghan Markle i książę Harry, a także Elton John i David Furnish, którzy od lat przyjaźnią się z rodzicami pana młodego.

Ślub Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz: Głównymi gośćmi mają być Meghan Markle i książę Harry! Co jeszcze warto wiedzieć o ceremonii? >>>

Warto jednak zaznaczyć, że informacje na temat sekretnego ślubu Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz nie zostały jeszcze potwierdzone. Redakcje zagranicznych portali (na czele z brytyjskim serwisem Metro) skontaktowali się z przedstawicielami obu rodzin, jednak ci odmówili komentarza. To jedynie podgrzało plotki.

Gwiazdy coraz częściej decydują się na organizację dwóch ceremonii. Powód? Otóż, celebryckie pary, które marzą o ślubie w magicznym zakątku świata, chcą mieć pewność, że złożona przez nich przysięga małżeńska będzie ważna także na terenie USA. W związku z tym ślubują sobie miłość i wierność aż po grób podczas kameralnych uroczystości w towarzystwie najbliższej rodziny, a następnie organizują wystawne śluby (np. kościelny) i przyjęcia dla kilkuset gości. Na taki krok zdecydowali się m.in. Sophie Turner i Joe Jonas czy Heidi Klum i Tom Kaulitz.

Nicola Peltz jest w ciąży?

W mediach pojawiły się nie tylko informacje dotyczące ślubu Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz, ale również stanu aktorki. O co chodzi? Obserwatorzy 25-letniej gwiazdy są przekonani, że wkrótce zostanie ona mamą po raz pierwszy. Pytają o to wprost w komentarzach pod jej najnowszymi zdjęciami, jak również dopatrują się ciążowych krągłości. Prawdopodobnie to tylko plotki. Na razie informacje na temat domniemanej ciąży Nicoli Peltz nie zostały skomentowane przez głównych zainteresowanych całą sprawą.