Ślub Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz: Kiedy i gdzie się odbędzie?

Najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów, Brooklyn i, pochodząca z rodziny milionerów, Nicola Peltz spotykają się od niespełna 10 miesięcy (a dokładnie od października 2019 roku), szybko jednak zdali sobie sprawę, że są dla siebie stworzeni. „Jest moją bratnią duszą” – wielokrotnie podkreślał Brooklyn w wywiadach, dodając, że dziś nie wyobraża już sobie bez niej życia, i nie zwlekał zbyt długo z oświadczynami. Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zaręczyli się zaledwie po 9 miesiącach związku i od razu rozpoczęli przygotowania do ślubu.

Zadowolenia nie kryje Victoria Beckham, była Spicetka, a dziś projektantka mody, która zaraz po zaręczynach syna i jego wybranki, opublikowała na swoim Instagramie entuzjastyczny post z gratulacjami, ciesząc się, że już niebawem Nicola Peltz dołączy do rodziny, i że nie mogłaby wyobrazić sobie lepszej synowej. Nie dziwi więc, że para nie zamierza zwlekać z planowaniem ceremonii. 

Kiedy odbędzie się ślub Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz? Choć dokładna data nie jest jeszcze znana, wiadomo jednak, że ceremonia zaplanowana jest na najbliższy, 2021 rok. A właściwie dwie ceremonie, bo jak udało nam się dowiedzieć, przyszli państwo młodzi – wzorem Justina i Hailey Bieber oraz Joego Jonasa i Sophie Turner – planują zorganizować dwa weselne przyjęcia! Pomogą im w tym rodzice, którzy zamierzają sfinansować wesela. A ponieważ ani Peltzowie ani Beckhamowie nie muszą się ograniczać, na ślub Brooklyna i Nicoli planują wydać ponad 20 milionów dolarów. 

Ślub Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz: Wśród gości mają pojawić się Meghan Markle i książę Harry!

Cóż, powód zobowiązuje, zwłaszcza, że na ślubie Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz pojawić się mają najznamienitsi goście, których doskonale znacie z pierwszych stron gazet. Z oczywistych względów będzie więc cała rodzina Beckhamów, a także ich nie mniej sławni przyjaciele. Jak podaje magazyn „Daily Mail” wśród gości spodziewać się można Eltona Johna i jego męża Davida Furnisha, którzy od lat przyjaźnią się z rodzicami pana młodego, Victorią i Davidem. To pewne, bo słynny muzyk jest ojcem chrzestnym Brooklyna. Mówi się także, że jednymi z ważniejszych gości mają być Meghan Markle i książę Harry, którzy również są w bliskich stosunkach z rodziną (Victoria Beckham miała służyć Meghan radą w kwestii stylu, kiedy dziewczyna zamieszkała w Londynie). Czy mieszkająca obecnie w Los Angeles para przyjmie zaproszenie? Dowiemy się już niebawem.