Kim jest Nicola Peltz, narzeczona Brooklyna Beckhama?

„Najbardziej ekscytujące wieści!! Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi – Brooklyn Beckam i Nicola Peltz pobierają się!” – napisała na swoim Instagramie Victoria Beckam pod zdjęciem przedstawiającym jej syna i jego świeżo upieczoną narzeczoną, dodając że życzy im dużo miłości i szczęścia do końca życia, a także, że cała rodzina bardzo ich kocha (zdjęcie znajdziecie w naszej galerii u góry strony, podobnie jak inne zdjęcia pary). 

„Kocham Cię tak bardzo, bardzo Victoria. Jestem najszczęśliwszą dziewczyną” – odpisała w komentarzu Nicola Peltz, nie kryjąc radości, że już niebawem dołączy do rodziny. Kim jest narzeczona Brooklyna Beckhama? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

Nicola Peltz – co warto wiedzieć o przyszłej żonie Brooklyna Beckhama?

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz są parą zaledwie od 9 miesięcy (konkretnie od października 2019 roku), ale od razu czuli, że są dla siebie stworzeni. Syn Victorii i Davida Beckhamów wyznał, że odnalazł w Nicoli bratnią duszę. Pandemia koronawirusa tylko ich do siebie zbliżyła – zakochani postanowili spędzić ją razem, razem więc zamieszkali. Czas spędzali m.in. w należącej do dziewczyny ogromnej, bo liczącej ponad 4 tysiące metrów kwadratowych, posiadłości na Florydzie. Nicola Peltz pochodzi bowiem z bardzo zamożnej rodziny, której majątek wielokrotnie przekracza majątek całej rodziny Beckhamów! Mama Nicole, Claudia Heffner Peltz, przed laty była wziętą modelką. Ojciec, Nelson Peltz, jest biznesmenem – właścicielem firmy Trian Fund Management i inwestorem, związanym z markami, takimi jak: Tiffany & Co, General Electric czy Procter & Gamble. To multimilioner, do którego należy nie tylko posiadłość w Palm Springs, ale i w Nowym Jorku, a także dwa prywatne samoloty! Nicole Peltz jest więc dziedziczką fortuny. 

Nicola Peltz jest aktorką. Szerszej publiczności znaną z produkcji, takich jak: „Transformers: Wiek zagłady”, „Bates Motel”, „Nasz dom” czy „Ostatni Władca Wiatru” (film można obejrzeć na Netfliksie) czy „Wesołych świąt”. W filmach zaczęła grać już jako nastolatka. Dziś ma 25 lat (urodziła się 9 stycznia 1995 roku), czyli jest o 4 lata starsza od Brooklyna. Ma dziewięcioro rodzeństwa.

Nicola Peltz – poprzednie związki

Zanim odnalazła szczęście u boku Brooklyna Beckhama, Nicola Peltz związana była m.in. z bratem Gigi i Belli Hadid Anwarem, z którym zaczęła spotykać się w styczniu 2017 roku. Mówi się, że zakochany był w niej też Justin Bieber, z którym umówiła się na kilka randek. Najlepsza przyjaciółka Nicoli Peltz? Sofia Richie, z którą regularnie bywa na pokazach mody. I wszystko jasne!