Maneskin idzie jak burza. Od zwycięstwa w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji w Rotterdamie zespół cieszy się nieustającym pasmem sukcesów. Do wydłużającej się w ekspresowym tempie listy osiągnięć grupa może właśnie dopisać zajęcie pierwszego miejsca w światowym rankingu Spotify

Maneskin numerem jeden na światowym Spotify

Z wynikiem niemal 7,5 miliona odtworzeń w ciągu zaledwie jednej doby wykonywany przez Włochów anglojęzyczny utwór Beggin' dotarł 3 lipca na sam szczyt prestiżowej listy Top 200 streamingowego giganta. Energetycznemu kwartetowi udało się tym samym strącić z pozycji liderki popową sensację tego roku, osiemnastoletnią Olivię Rodrigo, która okupowała to miejsce ze swoim najnowszym hitem good 4 u. 

Co ciekawe, rockowy cover kultowej kompozycji z 1967 roku w wykonaniu Maneskin wyprzedził też m.in. taneczną propozycję Bad Habits od powracającego po paru latach muzycznej przerwy Eda Sheerana.

Warto dodać, że liczba słuchaczy Maneskin w serwisie Spotify w tym miesiącu wynosi już ponad 33 miliony.

Członkowie Maneskin pokazali swoje stare zdjęcia

Aby uczcić ten ważny kamień milowy w swojej karierze, Damiano David i spółka przygotowali dla swoich fanów coś ekstra. W niedzielę po południu na oficjalnych profilach Maneskin w mediach społecznościowych pojawiły cztery wyjątkowe zdjęcia.

Te dzieciaki dotarły właśnie do pierwszego miejsca na globalnej liście - czytamy w opisie posta.

Tak, dobrze zrozumieliście. Członkowie bijącej rekordy popularności grupy podzielili się z milionami swoich obserwatorów uroczymi zdjęciami z dzieciństwa. Fani utalentowanych muzyków są zachwyceni, ale jednocześnie mają teraz twardy orzech do zgryzienia – nie są w stanie rozstrzygnąć, który z członków Maneskin był najsłodszym dzieciakiem.

Zobacz także:

Duża część osób wskazuje Ethana, ale automatyczny „cuteness overload” wywołały wśród internautów tak samo urocze fotki Thomasa, Victorii i Damiano. Jedno jest pewne – cała czwórka może być z siebie naprawdę niesamowicie dumna!

Wspomniane zdjęcia członków Maneskin znajdziecie w naszej GALERII.