W 2016 roku odeszło wiele ikon ze świata muzyki i kina. Żadna jednak nie wywołała takiego wstrząsu swoim nagłym odejściem jak Carrie Fisher. Od 19 roku życia aktorka wcielała się w postać księżniczki Lei z kultowej serii filmów "Gwiezdne wojny". Swoją osobowością i ogromnym poczuciem humoru Fisher zebrała wokół siebie ogromną ilość fanów, którzy nie mogą pogodzić się z jej śmiercią.

INTERNET REAGUJE NA ŚMIERĆ AKTORKI CARRIE FISHER! ZOBACZ >>>

W serwisie Change.org pojawiła się właśnie petycja, w której wielbiciele księżniczki Lei i Fisher proszą o dołączenie kultowej bohaterki "Gwiezdnych Wojen" do listy głównych postaci Disneya, takich jak Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Ariel, Bella, czy Pocahontas.

W 2012 roku korporacja wykupiła wytwórnię Lucasfilm, która odpowiadała za produkcję wszystkich części "Gwiezdnych Wojen" i zapowiedziała ich kontynuację. Fani znanej serii filmów uważają, że Disney złożyłby w ten sposób hołd niedawno zmarłej aktorce. Nie czekając na decyzję studia Disneya, wielbiciele księżniczki Lei zaczęli tworzyć ilustrację na własną rękę. Zobaczcie, jak prezentuje się Leia w wersji animowanej.