Dopiero co rozpaczałyśmy i rozpaczaliśmy, bo amerykańskie serwisy doniosły, że w kontynuacji serialu Seks w wielkim mieście zabraknie kolejnego kluczowego bohatera, Mr. Biga. Teraz odtwórca tej roli, czyli Chris Noth apeluje, aby nie wierzyć w to, co piszą. „Wszystko się zmienia – w tym ogłoszenia w szmatławcach” - odpisał na Instagramie aktor w odpowiedzi na pytanie fana, dlaczego nie znajdzie się w obsadzie And Just Like That… . „Jeśli Page Six (jeden z portali, który napisał o tym, że Noth nie wystąpi w nowym SATC – przyp. red.) tak mówi… to musi być prawda” - dodał w sarkastycznym tonie.

Nowy „Seks w wielkim mieście” bez kluczowej bohaterki! Kogo jeszcze zabraknie?

Pewne jest to, że w kontynuacji hitu HBO powstałego na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Candace Bushnell, nie pojawi się jedna z głównych bohaterek – Samantha Jones. Powodem najprawdopodobniej jest trwający kilka lat konflikt między grającą ją Kim Cattrall, a Sarah Jessiką Parker, czyli serialową Carrie Bradshaw. Udział Parker jest z kolei potwierdzony, podobnie jak grającej Mirandę Hobbes Cynthii Nixon oraz ostatniej z przyjaciółek, Charlotte – w tej roli powróci Kristin Davis.

Serwis Page Six donosił także, że w siódmym sezonie Seksu w wielkim mieście nie mamy co liczyć na powrót Steve’a Brady’ego, męża Mirandy. Wcielający się w tego bohatera David Eigenberg nie odniósł się do plotek. Inne z kolei głoszą, że aktor negocjuje kontrakt. Wygląda więc na to, że nic jeszcze nie jest przesądzone i póki platforma HBO Max, gdzie serial ma finalnie wylądować, nie ogłosi reszty obsady, nic oficjalnie nie wiadomo.

Zdjęcia do And Just Like That… mają ruszyć wiosną tego roku. Kontynuacja Seksu w wielkim mieście liczyć będzie 10 odcinków. O czym będą? To także jest jeszcze owiane tajemnicą.