Victoria i David Beckhamowie tworzą jeden z najtrwalszych i najpopularniejszych związków w show-biznesie. Power couple, jak często się o nich mówi, są ze sobą już ponad 20 lat i wspólnie pokonują wszelkie przeciwności losu. Mają czwórkę dzieci (trzech synów oraz córkę). Wydają się być razem szczęśliwi. Jednak czy na pewno? Fanki i fani małżeństwa zmartwili się, ponieważ zauważyli pewien szczegół, który może oznaczać koniec ich uczucia albo problemy.

Ten szczegół może oznaczać problemy w małżeństwie Beckhamów?

Ostatnio na Instagramie Victorii Beckham pojawił się filmik, który zwrócił szczególną uwagę jej obserwatorów i obserwatorek. Wcześniej na nadgarstku projektantki widniał tatuaż z inicjałamiDB”, zadedykowany jej mężowi. Jednak na nagraniu sprzed paru dni widać jedynie jego delikatny zarys. Nie ma już tuszu, został jedynie kontur. Wszystko wskazuje na to, że 48-latka usunęła charakterystyczny tatuaż. Fanki i fani Beckhamów spekulują, że ich małżeństwo wisi na włosku. 

Czy Victoria i David Beckhamowie przechodzą kryzys?

Chyba każda i każdy z nas wie, że robienie sobie tatuażu dla partnera czy partnerki nie zawsze jest dobrym i bezpiecznym pomysłem. Zawsze w głowie pojawia się to „a jeśli?”. Zazwyczaj wydaje nam się, że gdy jesteśmy zakochane i zakochani, to tak będzie już na zawsze i pod wpływem uczuć decydujemy się na tego rodzaju symbol wielkiej miłości.

Tak tez zrobiła Victoria Beckham dla swojego ukochanego. Dlatego, gdy czujni obserwatorzy i obserwatorki zauważyli, że tatuażu dla Davida Beckhama już nie ma, zaczęli się zastanawiać, czy projektantka i były reprezentant Anglii w piłce nożnej nadal są razem.

Źródło z ich bliskiego otoczenia zabrało głos i powiedziało „TMZ”, że nic złego między parą się nie dzieje. Między nimi nie ma problemów małżeńskich – wyjawił informator lub informatorka. Można więc spokojnie odetchnąć z ulgą i na nowo zacząć wierzyć w miłość.

Podobno gwiazda usuwa niektóre tatuaże. Najwidoczniej inicjały jej męża okazały się być jednym z nich. Nadal pozostaje jednak pytanie, dlaczego zdecydowała się pozbyć właśnie tego.

Victoria i David Beckhamowie wspólnie spędzają czas

Faktycznie, między tą dwójką wszystko wydaje się być w porządku. Dzień po wstawieniu filmiku, była piosenkarka opublikowała na Instagramie kolejny, tym razem z... ukochanym. Na nagraniu widzimy sportowca pomiędzy ulami i słyszymy śmiejącą się główną zainteresowaną całą sprawą, która żartuje, że jej mąż jest mistrzem, jeśli chodzi o pszczoły. Zobaczcie same i sami!