Dakota Johnson jest wręcz znana ze swojego iconic looku - ciemnobrązowe, długie włosy i prosta grzywka to jej synonim ponadczasowego stylu. Ale nie w filmie „Daddio”. Aktorka na jego potrzeby całkowicie zmieniła fryzurę. Na kadrach z produkcji widzimy ją w blond bobie z grzywką „zasłonką”, czyli curtain bangs. 

Dakota Johnson w krótkich blond włosach. Aktorka całkowicie zmieniła fryzurę na potrzeby filmu

Dakota Johnson ma specyficzny, inspirowany latami 70. styl. Uwielbia codzienne, nonszalanckie stylizacje, a na czerwonych dywanach zachwyca w dopasowanych sukniach i perfekcyjnym makijażu. W obu przypadkach jedno dotychczas pozostawało niezmienne - jej przepiękne, długie, czekoladowobrązowe włosy i charakterystyczna grzywka. Tak przynajmniej było do teraz. Aby wcielić się w główną bohaterkę produkcji „Daddio”, Dakota przeszła metamorfozę i zaprezentowała się w nowej odsłonie.

Najnowsze zdjęcia, Na opublikowanych przez TeaTime Pictures zdjęciach Dakota Johnson ma krótkiego, platynowego boba, a zamiast grzywki luźne kosmyki okalające twarz i grzywkę typu curtain bangs. Fotografia sprawiła, że internauci i internautki zaczęli dostrzegać podobieństwo Dokoty do znanej mamy, Melanie Griffith.

Dakota w blondzie jak mama!

Melanie, czy to Ty?

Piękna we wszystkim i zawsze - czytamy pod postem.

Jeśli zachwyciła was nowa odsłona aktorki, mamy nie najlepsze informacje. Jest to najprawdopodobniej peruka - zdjęcia pochodzą z 2022 roku, a w lipcu 2023 Dakota prezentowała się w Mediolanie już w swoim iconic looku.

Zobacz także:

„Daddio” - o czym jest z film z Dakotą Johnson i Seanem Pennem?

Film „Daddio” komediodramat wyreżyserowany dramatopisarkę Christy Hall. Pierwotnie był przedstawieniem teatralnym, które autorka zdecydowała się zekranizować, a w rolach głównych obsadzić Dakotę Johnson i Seana Penna.

Film ukazuje intymną rozmowę dwojga nieznajomych - kobiety wracającej taksówką z nowojorskiego lotniska do domu oraz kierowcy. Podczas długiej podróży poruszają oni wiele tematów – od romansu, seksu, po traumę z dzieciństwa i władzę. Akcja filmu rozgrywa się tylko w jednym miejscu, co odzwierciedla pierwotny zamysł Hall.

[Dakota Johnson] wnosi do swojej postaci niezwykłą złożoność, umiejętnie wydobywając głębię w sposób, który przeniósł tę rolę do miejsc znacznie wykraczających poza to, co sobie wyobrażałam [...] Od początku do końca filmu nie można odwrócić od niej wzroku. Ona ucieleśnia postać pewną siebie, a jednocześnie wrażliwą. Płynnie balansuje pomiędzy seksownością a wulgarnością, zachowując jednocześnie niewinną delikatność – powiedziała reżyserka filmu, Christy Hall w rozmowie z portalem Entertainment Weekly.

Premiera „Daddio” odbędzie się we wrześniu na międzynarodowym festiwalu filmowym w Toronto.