Damiano David i Dove Cameron nie kryją się z łączącym ich uczuciem. Parę przyłapano na randce w Los Angeles, a zdjęcia obiegły świat. Internautki i internauci zgodnie przyznają, że tak pięknej pary dawno nie widzieli. 

Damiano David i Dove Cameron – historia związku

Damiano David, lider zespołu Måneskin od października ubiegłego roku spotyka się z amerykańską aktorką i wokalistką, Dove Cameron. Para dotychczas była nieuchwytna. Najpierw zrobiono im zdjęcie w jednym z kalifornijskich klubów, a w listopadzie do mediów trafiła zrobiona z ukrycia fotografia, na której widać było ich gorący pocałunek na plaży Bondi w Sydney.

28-letnią Dove i 25-letniego Damiano mieli połączyć wspólni znajomi, jednak żadna ze stron nie zdecydowała się publicznie skomentować łączącej i zażyłości. Oboje byli do niedawna w związkach – on z włoską influencerką Giorgią Soleri, ona z gwiazdorem produkcji Disneya, Thomasem Dohertym. O jednym i drugim rozstaniu było głośno, a więc fakt, że teraz dbają o swoją prywatność nie dziwi ani trochę. 

Damiano David po raz pierwszy przyłapany na randce z nową dziewczyną

Damiano David i Dove Cameron zostali przyłapani przez paparazzi na randce w zachodniej części Hollywood, gdzie nie brakuje świetnych restauracji i „randkowych spotów”. Para szła pod rękę w stylizacjach nieco mniej nonszalanckich niż zwykle. Ona miała na sobie skórzany płaszcz i spodnie, które zestawiła z białą koszulą i okularami. On – garniturowe spodnie, kardigan, szalik i oksfordy. Trzeba przyznać, że oboje wyglądali naprawdę cool.

Oboje są przepiękni, Nie mogę się napatrzeć, Dobrze razem wyglądają – oboje są piękni. On wygląda na szczęśliwego i zrelaksowanego – piszą zachwyceni nowymi zdjęciami pary internauci i internautki. 

Podzielacie entuzjazm fanów i fanek pary? My zdecydowanie tak!