Damiano David is in his hot girl summer era? Wokalista, który w pierwszej połowie tego roku rozstał się po 5 latach z narzeczoną, zdecydowanie czerpie ze swojej wolności pełnymi garściami. Od czerwca do sieci kilkukrotnie trafiły nagrania, na których włoski muzyk flirtuje z kobietami, najczęściej w klubach. Kto jednak nie szukał przygodnej i przelotnej relacji po bolesnym rozstaniu, niech pierwszy rzuci kamieniem. David nie robił sobie więc nic z nagłówków i komentarzy w sieci na temat jego (kolejnej) potencjalnej partnerki, sugerując w piosenkach, by plotki na swój temat traktować z przymrużeniem oka.

Wszystko wskazuje jednak na to, że frontmen Måneskin znów jest w związku. Nowa sympatia Włocha to znana wokalistka, z którą artysta spotyka się od kilku miesięcy i wygląda na to, że ich przelotna relacja zmieniła niedawno status na love story.

Damiano David po raz kolejny przyłapany na pocałunku z amerykańską wokalistką

Włoska prasa na początku października jako pierwsza donosiła o nowym romansie Damiano, sugerując, że młody muzyk utrzymuje bliską relację z amerykańską wokalistką, Dove Cameron. Para rzekomo miała się ku sobie podczas afterparty po koncercie grupy w Los Angeles. Nagrania z tego wydarzenia trafiły co prawda do sieci, jednak pocałunek, o którym wówczas pisały media, pozostał w sferze domysłów ze względu na ciemną scenerię.

Dziś nie ma już jednak wątpliwości, że 27-letnia artystka i 24-letni muzyk mają się ku sobie. Para została przyłapana na pocałunku, tym razem jednak nie w ciemnym klubie, a na australijskiej plaży. Zdjęcia zrobione przez paparazzi nie pozostawiają pola do dyskusji – gorący pocałunek i romantyczny spacer przy oceanie, trzymając się za ręce, jasno sugerują, że Damiano i Dove łączy coś więcej niż przyjaźń.

W końcu przelotny pocałunek w Los Angeles da się jakoś wytłumaczyć, prawda? Wspólna podróż do Australii pozwala nam jednak sugerować, że mamy do czynienia z nową hot couple w amerykańskim show-biznesie. Parze życzymy więc wszystkiego dobrego.