Damiano David, wokalista zespołu Måneskin uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Nic więc dziwnego, że właśnie zaprezentował nam swoje nowe wcielenie. Niemałym zaskoczeniem jest jednak fakt, że artysta zaczął przypominać... młodego Michała Wiśniewskiego. Łączy ich kolor włosów, zamiłowanie do makijażu i tatuaży, a może coś jeszcze?

Damiano David z Måneskin: metamorfozy

Damiano David, frontman zespołu Måneskin jest świetnym muzykiem i to z pewnością zapewniło mu sławę, jednak równie istotny w drodze na szczyt był jego wizerunek. Damiano rozkochał w sobie miliony fanek i fanów. Jego hipnotyzujące spojrzenie i szelmowski uśmiech sprawiają, że wielu i wiele nas marzy o tym, aby pójść na koncert Måneskin i razem z nim zaśpiewać „I Wanna Be Your Slave”.

Niebywale intrygujące są również metamorfozy młodego wokalisty. Niedawno Damiano zgolił swoje długie włosy na rzecz powracającej fryzury „na jeża”. Na tym jednak zmiana jego wizerunku się nie zakończyła. Trzy miesiące później Damiano przefarbował się na blond.

Ready for my NSYNC era – podpisał post ze zdjęciami prezentującymi jego nową odsłonę.

Damiano David z Måneskin w czerwonych włosach

Blond nie zagościł na długo na głowie muzyka. Wokalista właśnie zaprezentował się w nowej odsłonie - czerwonych włosach przypominających odcieniem te, do których przyzwyczaił nas Michał Wiśniewski. 

Not a red flag - podpisał swoje zdjęcie w czerwonych włosach.

Fanki i fani zareagowali entuzjastycznie. Wielu pokusiło się również o żarty z fryzury: Poziom huśtawki nastroju w ostatnim miesiącu: włosy Damiano - napisała znajoma muzyka. 

Oczywiście nie zabrakło nawiązania do Michała Wiśniewskiego. Komentarz brzmiący po prostu: MICHAŁ WIŚNIEWSKI po kilku godzinach od publikacji zebrał ponad 400 lajków.

Zobacz także:

Specjalnie dla was zrobiłyśmy zestawienie obu panów:

instagram.com/AKPA

I jak, podobni?