Damiano David uchodzi za jednego z bardziej hot muzyków w branży. Włoski wokalista przebojowego zespołu Måneskin rozkochał w sobie wiele fanek i fanów. Niedawno pisałyśmy o tym, że 24-latek przeszedł ogromną metamorfozę, ponieważ zgolił swoje długie włosy. Na tym jednak zmiana jego wizerunku się nie zakończyła. Trzy miesiące później postanowił poeksperymentować ze swoim wyglądem jeszcze bardziej. Zobaczcie, jak teraz wygląda wokalista.

Damiano David ma nową fryzurę

Paręnaście godzin temu na Instagramie frontmana zespołu Måneskin pojawił się post, który zaskoczył jego obserwujące i obserwujących. Damiano pokazał się w nowym wydaniu. Tak, znowu! Jeśli myślałyście i myśleliście, że po zgoleniu głowy żadna inna metamorfoza nie wchodzi już w grę w jego przypadku, to byliście w dużym błędzie. Najlepszym tego dowodem jest post, który 24-latek opublikował w sieci, informując, że po raz kolejny zaszalał ze swoim wyglądem. Do nowych tatuaży i nowego cięcia doszedł... inny kolor włosów!

Ready for my NSYNC era – podpisał post ze zdjęciami, na których pozuje w króciutkich blond włosach.

Tak, Damiano David jest teraz niemalże platynowym blondynem. Z typowego Włocha z bujną ciemną czupryną nic już właściwie nie zostało. Fanki i fani porównują swojego idola do innych gwiazd, między innymi do Eminema, Justina Timberlake’a (z czasów NSYNC właśnie) czy nawet... Draco Malfoya. Nie wszystkim jednak spodobała się ta metamorfoza.

Kocham cię, ale co to jest? – brzmiał jeden z komentarzy.

O nie, niedobrze – napisał ktoś inny.

Dlaczego dzisiaj nie jest pierwszy kwietnia? – dodała kolejna użytkowniczka.

Muszę przyznać, że tęsknie za twoimi ciemnymi długimi włosami – czytamy.

Ale dlaczego? – pytają inni fani.

Faktycznie metamorfoza jest spora. W ostatnim czasie Damiano nie tylko zgolił głowę, ale i drastycznie zmienił kolor włosów. Fanki i fani mają prawo być w szoku. Jednak trzeba pamiętać, że jest to wizerunek artysty i najważniejsze jest to, żeby to właśnie on czuł się dobrze w swojej nowej wersji. A jak widać Damiano wkroczył w erę eksperymentowania i zabawy swoim wyglądem, cóż.

Włoski rockman wstawił również zdjęcie w lustrze na Instastory, na którym pokazuje cały proces farbowania. Damiano siedzi na fotelu u fryzjera, a jego włosy pokryte są białą farbą.

A wy co sądzicie o tej zmianie? Hot? Czy już jednak not?

Zobacz także: