Członkowie i członkini zespołu Måneskin, jak na gwiazdy rocka przystało, nie boją się eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Odważne stroje, makijaże, tatuaże, ale i fryzury to coś, co od początku światowej kariery włoskiej grupy było dla niej charakterystyczne. A zaczęło się od wygranej w Konkursie Piosenki Eurowizji w maju 2021 roku.

Mimo wszystko stałym elementem wizerunku Damiano, Victorii, Ethana i Thomasa pozostawały przez długi czas półdługie lub długie włosy. Pierwszy z fryzurą zaczął eksperymentować lider grupy, czyli Damiano. Najpierw frontman włoskiej grupy postawił na cięcie typu mullet hair. Po jakimś czasie włosy odrosły, ale on zdecydował się na kolejne, jeszcze bardziej drastyczne cięcie. A właściwie na zgolenie włosów. 

Przy okazji premiery singla „Gossip” na początku stycznia 2023 roku 23-letni wokalista zaprezentował się w bardzo, bardzo krótkich włosach, dosłownie na milimetr odstających od skóry. Wiele osób rozpaczało. 

Ethan Torchio z grupy Maneskin ogolił głowę

Wygląda na to, że na podobny krok co Damiano zdecydował się teraz Ethan Torchio, czyli perkusista i kompozytor związany z zespołem Måneskin od 2016 roku. Ethan dla wielu był właśnie tym najprzystojniejszym w kapeli, największym crushem, choć teoretycznie pozostającym siłą rzeczy nieco w cieniu Damiano. Ethan był też tym, który w zespole miał najdłuższe i najpiękniejsze włosy.

Tymczasem na oficjalnym instagramowym koncie grupy 1 kwietnia pojawiły się zdjęcia, których głównym bohaterem jest właśnie przystojny perkusista. Możemy go na nich zobaczyć z... totalnie ogoloną głową. W komentarzach: rozpacz, niedowierzanie, nadzieja, że to primaaprilisowy żart.

Błagam, NIE

Ethan, nieeeee

Powiedzcie, że to głupi żart

Co za nieśmieszny żart

Mam zawał serca

Jak wam się wydaje: żarty się skończyły a długie włosy Ethana póki co przechodzą do historii? Czy to jednak żart? No i jak wam podoba się Ethan w takim wydaniu? Hot or not?