Od finału 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbył się w Rotterdamie, minął ponad miesiąc. Mimo to wciąż jest głośno o zwycięzcach tegorocznej edycji, czyli włoskiej grupie Maneskin z Damiano Davidem na czele. Fanki oraz fanów interesują nie tylko ich poczynania zawodowe, ale również życie prywatne. Ostatnio cała Europa pisała o zdjęciach z dzieciństwa, którymi pochwalili się Damiano David, Victoria De Angelis, Thomas Raggi i Ethan Torchio. Teraz natomiast niemałe poruszenie wśród wielbicielek i wielbicieli Maneskin wywołała metamorfoza wokalisty. Przystojny Włoch (diametralnie) zmienił fryzurę. Jak wygląda? 

Damiano David zmienił fryzurę! Jak teraz wygląda? 

Członkowie i członkini grupy Maneskin są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Wczoraj na ich profilu pojawiła się relacja ze studia nagraniowego (pracują bowiem nad nowym albumem), wideo, na którym Damiano David przegląda się w lustrze, a także grupowe zdjęcie. Materiały te nie pozostawiają żadnych wątpliwości - 22-latek po raz kolejny postanowił poeksperymentować ze swoim wizerunkiem. Postawił na (bardzo modną w sezonie wiosna-lato 2021) fryzurę mullet hair. Cięcie, które po latach powróciło do łask, zachwyciło także inne gwiazdy. Do grona jego fanek i fanów należą m.in. Miley Cyrus oraz Irina Shayk. 

Pod wspomnianym już zdjęciem na profilu Maneskin na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat nowej fryzury Damiano Davida. Pozytywnych, jak również tych negatywnych. To dobra okazja do tego, by przypomnieć, że każdy i każda z nas może wyglądać, jak chce, a także swobodnie eksperymentować ze swoim wizerunkiem, jeśli jednocześnie nikogo nie krzywdzi. Nieprzemyślane, niczym nieuzasadnione oceny mogą mieć natomiast (bardzo poważne) konsekwencje

Jak Damiano David wygląda w krótszych włosach i postrzępionej grzywce? Możecie zobaczyć w naszej galerii (na górze strony).