W londyńskiej Royal Albert Hall odbyła się przełożona o 18-ście miesięcy premiera filmu „Nie czas umierać”, w którym po raz ostatni zobaczymy Daniela Craiga w roli agenta Jej Królewskiej Mości - Jamesa Bonda.  Na uroczystości pojawili się książę William i księżna Kate (w olśniewającej sukni), jak również książę Karol z księżną Camillą. Wydarzenie uświetniła także obecność Billie Eilish - wykonawczyni tytułowej piosenki „No Time To Die”. Obok filmowych aktorów, takich jak: Rami Malek, Léa Seydoux i Naomie Harris, pojawiła się również dorosła już córka Daniela Craiga - Ella Loudon. Co o niej wiemy?

Daniel Craig z córką na premierze „Nie czas umierać”

Na premierę filmu o przygodach uwielbianego, brytyjskiego agenta, Daniel Craig zabrał swoją córkę – Ellę Loudon. 29-latka nie ma w zwyczaju pozować ze swoim tatą na czerwonym dywanie, więc jej obecność na premierze filmu przykuła uwagę fotoreporterów. Postawiła na czarny, klasyczny garnitur z białą jedwabną koszulą, który podkreśliła efektowną biżuterią oraz mocnym makijażem. Ella jest owocem pierwszego małżeństwa aktora z Fioną Loudon, które zakończyło się w 1994 roku, zaledwie po dwóch latach. Dziewczyna wychowana w Wielkiej Brytanii podjęła naukę aktorstwa w Stanach Zjednoczonych, ale wyznała, że przerwała swoją edukację z powodu depresji. Teraz ponownie próbuje swoich sił w tym zawodzie. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie z uroczystej premiery, które podpisała:

„Siedziałam w loży królewskiej i oglądałam swojego Tatę, gdy po raz ostatni skopuje tyłek, jako Bond. Jestem cholernie dumna. 10 lat. Dobroć. Niewyobrażalna wdzięczność. Wysyłam mnóstwo miłości i ogromne gratulacje dla bondowskiej rodziny. Film jest czystym złotem" - przyznała.

„Może pewnego dnia uśmiechniemy się razem do zdjęcia" – dodała.

Daniel Craig nie zostawi ogromnego spadku córkom

Aktor ma również córkę z drugą żoną – Rachel Weisz, którą poślubił w sekrecie w 2011 roku. Imię dziecka także pozostaje tajemnicą. W jednym z wywiadów przed premierą „Nie czas umierać”, Daniel Craig wyznał, że nie zamierza zostawiać fortuny córkom. Swoją decyzję tłumaczył, że „spadki są niesmaczne”, a według filozofii, jaką wyznaje, nie należy umierać będąc bogatym. Jak dodaje, woli oddać pieniądze potrzebującym, a córkom przeznaczyć niewielką sumę. Zaznaczmy, że jego majątek wynosi około 150 milionów dolarów.

Daniel Craig uważa, że jego następcą w roli Jamesa Bonda nie powinna być kobieta

Aktor zapytany o to, kto powinien pojawić się w nowej odsłonie filmu o kultowym agencie odpowiedział, że lepiej, by nie była to kobieta. Daniel Craig uważa, że powinny być po prostu lepsze role przeznaczone specjalnie dla aktorek.

„Dlaczego kobieta miałaby grać Jamesa Bonda, skoro powinna być rola równie dobra jak James Bond, ale dla kobiety?" - stwierdził aktor w jednym z wywiadów.

Podobne słowa padły z ust producentki filmu, Barbary Broccoli. A wy, macie już bilety, by zobaczyć Daniela Craiga - po raz ostatni - w roli Jamesa Bonda? Film trafi do polskich kin już niebawem, a konkretnie 1 października 2021 roku!