Kim jest Daniel Majewski, czyli mąż Deynn? Takie pytanie wciąż zadaje sobie osób, które trafiają w internecie na kolejne sensacyjne nagłówki na temat tej niezwykle popularnej na Instagramie i YouTube pary blogerów i trenerów fitness. Śmiało można stwierdzić, że mężczyzna jest chodzącą reklamą oferowanych przez siebie planów treningowych i dietetycznych. Daniel Majewski na co dzień zajmuje się nie tylko treningami. Współpracuje z wieloma markami, a już niebawem będziemy mogli oglądać go na gali Fame MMA. Chodzą pogłoski, że jego rywalem ma być Filip Kulon (znany jako Paris Platynov). Daniel i Deyn są również założycielami i fundatorami fundacji Unicorn.

East News

Co ciekawe, mimo propagowania sportowego i aktywnego trybu życia, twórca sam przyznaje, że nie zawsze był tak zmotywowany jak teraz.

Przez osiemnaście lat życia byłem zakompleksionym grubasem, bez perspektyw, zaplecza finansowego, wiary innych ludzi w jakikolwiek sukces - tak jakiś czas temu sam pisał o sobie Daniel Majewski na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Daniel Majewski - co wiemy na temat partnera Deynn?

Daniel Majewski otwarcie przyznaje, że pewnego dnia zwyczajnie zdecydował się postawić wszystko na jedną kartę i, wbrew oczekiwaniom rodziny, w pełni poświęcić się nowej pasji. Wygląda na to, że udało mu się osiągnąć swój cel. Czy to się komuś podoba czy nie, Majewski i jego żona Deynn to od kilku już lat guru setek tysięcy polskich nastolatków i jedni z najpopularniejszych internetowych twórców oraz propagatorów zdrowego stylu życia w Polsce. Wytatuowany celebryta na co dzień publikuje na swoich profilach zdjęcia z egzotycznych podróży, markowych ubrań i luksusowych aut, przez co wzbudza wiele (skrajnie różnych) emocji wśród obserwujących.

East News

Pomimo wielu sukcesów, Daniel Majewski spotyka się z olbrzymią fala hejtu. Dlaczego? Mąż Deynn, podobnie zresztą jak blogerka, słynie nie tylko z imponująco wyrzeźbionego na siłowni ciała, ale także z dosadnych wypowiedzi, którymi ma w zwyczaju opatrywać swoje liczne posty w mediach społecznościowych. To właśnie słowa Majewskiego kierowane do fanów oraz dzielenie się bardzo intymnymi szczegółami ze swojego życia osobistego są najczęściej przyczyną krytyki, której nie szczędzą mu złośliwi internauci i portale plotkarskie. Jakiś czas temu w sieci zrobiło się głośno na temat rozstania pary i ich kryzysu małżeńskiego. Deynn wydała jednak oficjalne oświadczenie w tej sprawie

(...) zamiast wymieniać zepsute rzeczy na nowe, my je naprawiamy. - napisała na swoim Instagramie

East News

Zobacz także:

Obserwujecie pełne wzlotów i upadków życie Deynn i jej męża w internecie?