Programy typu reality wróciły do łask. Teraz szczególnym zainteresowaniem cieszą się te, w których uczestnicy i uczestniczki randkują ze sobą – szukają miłości albo – po prostu – dobrej zabawy. Choć tego rodzaju formaty wzbudzają skrajne emocje wśród widzów oraz widzek, to wiele z nich zajmuje najwyższe miejsca w zestawieniach najchętniej oglądanych produkcji w telewizji (na konkretnych kanałach) czy na popularnych platformach streamingowych, na czele z Netflix. Jak się okazuje, Daniel Radcliffe też jest ich fanem. Aktor, który zdobył międzynarodową sławę i sympatię dzięki roli czarodzieja w filmach z serii „Harry Potter” udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiedział o swoich ulubionych programach. Co ogląda? Będziecie zaskoczone i zaskoczeni. 

Daniel Radcliffe jest fanem programów randkowych. Co ogląda?

Jak wspominałyśmy i wspominaliśmy, rola Harry’ego Pottera zmieniła życie Daniela Radcliffe’a, nie ma wątpliwości, że jest jedną z najważniejszych w jego (dotychczasowej) karierze. Niemniej jednak aktor ma na swoim koncie także udział w innych produkcjach, w tym w „Imperium”, drugiej części „Iluzji” czy „Cudotwórcach”. Natomiast już niebawem będzie można go oglądać w „Zaginionym mieście”, gdzie zagrał w towarzystwie Sandry Bullock i Channinga Tatuma oraz Brada Pitta. Przy okazji premiery nowego filmu Daniel Radcliffe pojawił się w czwartkowym wydaniu „The Kelly Clarkson Show”. Prowadząca show zapytała swojego gościa o tak zwane guilty pleasures i właśnie wtedy okazało się, że gwiazdor uwielbia oglądać programy randkowe. 

Tak naprawdę nie wierzę w guilty pleasures – przyznał Daniel Radcliffe w programie „The Kelly Clarkson Show”. – Kiedyś określiłbym swoją miłość do programów typu reality oraz „The Bachelor” jako guilty pleasure, ale teraz muszę przyznać, że po prostu niezmiernie mi się to podoba 

Nie tylko „The Bachelor”! W dalszej części wywiadu Daniel Radcliffe, że ogląda także „Love is Blind”, czyli program, który jest absolutnym hitem na platformie Netflix. Jego uczestnicy i uczestniczki randkują ze sobą w specjalnych kabinach. Słyszą się, ale nie widzą. Chodzi o to, by udowodnić, że – zgodnie ze starym przysłowiem – miłość jest ślepa. 

Co ciekawe, Daniel Radcliffe zainteresował się programami randkowymi dzięki Erin Darke – aktorce, a prywatnie swojej partnerce. 

Erin mnie w to wciągnęła, ale teraz muszę przyznać, że też mówię: „Hej, chcesz zagrać w Love Is Blind?” – wyznał Daniel Radcliffe w programie „The Kelly Clarkson Show”.  

Spodziewałyście się i spodziewaliście się, że Daniel Radcliffe ogląda tego rodzaju programy? 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.

Zobacz także: