Oto Dariusz Tkaczuk, uczestnik czwartego sezonu programu Hotel Paradise. Macie wrażenie, że skądś go znacie? Nie wydaje się wam! Darek wystąpił już w jednym z show TVN. W 2018 roku dał się poznać jako uczestnik Top Model. To jednak nie wszystko. W kolejnym roku wystartował w konkursie piękności mężczyzn i otrzymał tytuł finalisty Mistera Polski 2019. Czy ten przystojniak złamie niejedno kobiece serce na wyspie?

Dariusz Tkaczuk – ile ma lat i skąd pochodzi?

Dariusz ma 30 lat i mieszka we Wrocławiu. Jest atrakcyjnym brunetem i nie lubi pokazywać swoich emocji. Uważa, nie jest gotowy na poważny związek i nie wierzy w miłość do końca życia. Szybko się nudzi i zdecydowanie woli krótkie romanse. Czy pobyt na rajskiej wyspie zmieni jego zdanie? Nie możemy się doczekać, by się dowiedzieć. Dariusz przyznaje jednak, że gdyby znalazłby tę właściwą kobietę, to chciałby założyć z nią rodzinę.

Dariusz Tkaczuk – kariera, „Top Model”, Mister Polski

Darek pracuje jako barman, choć znany jest przede wszystkim z modelingu. W 2018 roku mogliście go zobaczyć w siódmym sezonie programu Top Model, która wygrała Kasia Szklarczyk. Przeszedł castingi i dotarł do bootcampa, ale nie zagrzał miejsca w show zbyt długo. Z największą krytyką spotkał się ze strony Michała Piróga. W 2019 zdobył najwięcej głosów wraz z Krystianem Wojtkiewiczem w konkursie na Mistera Polski. Ostatecznie jednak przegrał w dogrywce.

Dariusz Tkaczuk - zainteresowania, typ kobiety

Darek kocha sport. Szczególną miłością darzy siatkówkę, którą trenował przez kilkanaście lat. Wiele miejsca w jego życiu zajmują również sporty zimowe, a konkretnie snowboard. W sezonie pracuje jako instruktor na wyjazdach studenckich w Alpach.

Jeśli chodzi o zainteresowanie płcią piękną – jaki typ kobiety może liczyć na jego względy? Jak twierdzi, największe szanse mają panie o szczupłej sylwetce modelki ze śliczną buzią. Lubi dziewczyny inteligentne i z poczuciem humoru, a także  szczere, okazujące wsparcie i zrozumienie w każdej sytuacji.