Hotel Paradise to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów randkowych w Polsce. Do tej pory wyemitowano trzy edycje – dwie na Bali i jedną na Zanzibarze. Warto jednak wspomnieć, że na wyspie w Tanzanii zrealizowano także czwarty sezon. I już niebawem ujrzy on światło dzienne! W mediach pojawiły się informacje, według których Hotel Paradise 4 trafi na antenę telewizyjnej Siódemki oraz na platformę streamingową Player jeszcze podczas tegorocznych wakacji. Twórcy programu ujawnili także nazwiska pierwszego uczestnika i uczestniczki show. Oto wszystko, co wiemy o nowej edycji bijącego rekordy popularności programu. 

„Hotel Paradise 4”: uczestnicy i uczestniczki nowej edycji programu

Twórcy Hotel Paradise ujawnili nareszcie, kto weźmie udział w czwartej edycji programu! W poniedziałek (16 sierpnia) dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że w luksusowej willi na Zanzibarze zamieszkają na pewno: 26-letnia Natalia z Wrocławia, która zawodowo zajmuje się stylizacją paznokci, a prywatnie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, jak również Miłosz. Czyli 22-letni instruktor tenisa oraz aspirujący raper. Do tego romantyk. Zdjęcia uczestniczki i uczestnika Hotel Paradise możecie zobaczyć w naszej galerii – na górze strony. Myślicie, że Natalia oraz Miłosz postawią na miłość czy pieniądze?   

„Hotel Paradise 4": data premiery

Mamy dobrą wiadomość dla fanek i fanów Hotel Paradise, które i którzy nie mogą doczekać się premiery kolejnego sezonu. Odbędzie się ona bowiem szybciej niż mogłoby się wydawać. Pod koniec lipca serwis Wirtualne Media ujawnił, że pierwszy odcinek Hotel Paradise 4 ma zostać wyemitowany 30 sierpnia tego roku w telewizyjnej Siódemce. Niespełna miesiąc później stacja TVN 7 potwierdziła te doniesienia. Pierwszy odcinek nowej serii show, które prowadzi Klaudia El Dursi, zadebiutuje na srebrnym ekranie w ostatni poniedziałek tegorocznych wakacji o godz. 20:30. Jeśli nie możecie być wtedy przed telewizorami, nic straconego. Bo podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, Hotel Paradise 4 będzie dostępny także na platformie streamingowej Player. 

„Hotel Paradise 4": gdzie oglądać?

Gdzie można oglądać Hotel Paradise 4? Spieszymy z odpowiedzią! Program będzie emitowany w telewizyjnej Siódemce. Wszystkie odcinki będą się również regularnie pojawiać na Playerze. Co więcej, możemy się spodziewać, że subskrybenci oraz subskrybentki popularnej w Polsce platformy streamingowej zyskają dostęp do materiałów specjalnych i dodatkowych wideo z planu gorącego programu. 

„Hotel Paradise 4": prowadząca 

Kto poprowadzi Hotel Paradise 4? W tej kwestii nic się nie zmienia. W roli prowadzącej po raz kolejny zobaczymy Klaudię El Dursi, która jest związana z polską wersją randkowego show od samego początku. Widzowie oraz widzki programu twierdzą, że celebrytka świetnie sobie radzi. Nie wyobrażają sobie Hotel Paradise bez niej. Przypomnijmy, że Klaudia El Dursi wzięła wcześniej udział w Top Model, czyli największym modowym show w Polsce i odpadła tuż przed finałem. Ma na swoim koncie także epizodyczne role w rodzimych filmach.

„Hotel Paradise 4": lokalizacja

Sezony numer jeden i dwa zostały zrealizowane na słonecznej wyspie Bali. Później twórcy programu zdecydowali się na zmianę lokalizacji. W związku z tym trzeci sezon Hotel Paradise powstał na Zanzibarze - uczestnicy i uczestniczki zamieszkali i zamieszkały w luksusowej willi przy plaży. To idealne destynacja na wakacje! Odcinki do Hotel Paradise 4 zostały nagrane w tym samym miejscu - relację z wyspy można było obejrzeć m.in. na oficjalnym profilu Klaudii El Dursi na Instagramie. 

„Hotel Paradise 4” – zmiany w programie. Tego prawdopodobnie nikt się nie spodziewa! 

Twórcy i twórczynie Hotel Paradise chętnie wprowadzają nowości, które mają sprawić, że program będzie jeszcze bardziej atrakcyjny. Każda edycja to (oczywiście) nowe uczestniczki oraz uczestnicy, natomiast w przypadku trzeciej i czwartej edycji także nowa lokalizacja – z Bali przeniosłyśmy się i przenieśliśmy się na Zanzibar. To jednak nie koniec zmian. Czego możemy spodziewać się w Hotel Paradise 4? Światło dzienne ujrzała właśnie… nowa czołówka. Piosenka, którą śpiewała Sonia Szklankowska, została zastąpiona przez utwór Raj mi daj. Co ciekawe, wykonuje ją inna uczestniczka Hotel Paradise. A mianowicie Bogusia Bibi Brzezińska, która dotarła do finału trzeciego sezonu. Razem z nią śpiewa Kamil Bijoś, czyli członek Sound'n'Grace. Do piosenki, która promuje nową edycję randkowego reality-show, powstał teledysk. Możecie go obejrzeć poniżej. Jak wam się podoba nowa czołówka Hotel Paradise?

Zobacz także: