30 sierpnia startuje gorący program prowadzony przez Klaudię El Dursi. Będziemy mogli oglądać go od poniedziałku do piątku o 20.30 na antenie TVN7. Na oficjalnej stronie programu pojawiły się informacje o pierwszej uczestniczce. Bierzemy pod lupę Natalię Ostrowską!

Natalia Ostrowska – wiek, praca, zainteresowania

W zapowiedzi programu uwielbiany lektor mówi, że Natalia twardo stąpa po ziemi i lepiej jej nie podpaść. Czy to prawda? Dowiemy się wkrótce. Na tę chwilę wiemy, że uczestniczka najnowszej edycji „Hotelu Paradise” ma 26 lat, więc najpewniej reprezentować będzie starszą grupę singli, którzy zamieszkali na wyspie. Na co dzień mieszka we Wrocławiu i zajmuje się stylizacją paznokci. O formę fizyczną dba na siłowni, co prezentuje na swoim profilu na Instagramie. Gra na gitarze i na pianinie, a także śpiewa!

Natalia Ostrowska – Instagram

Natalia aktywnie działa w mediach społecznościowych, a wraz z pierwszymi odcinkami randkowego show może zdobyć jeszcze więcej obserwatorek i obserwatorów. Znajdziecie ją pod nazwą @natkaostrowska. Co zobaczymy na jej profilu? Dużo Natki w różnych odsłonach! Możecie też obserwować jej konto związane z profesją stylistki paznokci. 

Natalia Ostrowska – „Hotel Paradise 4”

Co wiemy o osobowości nowej uczestniczki 4. edycji „Hotelu Paradise?” Na oficjalnej stronie programu możemy dowiedzieć się, że jest pewna siebie, otwarta, uśmiechnięta i śmiała. Jak sama twierdzi, życie bez zabawy nie ma sensu – trzeba szaleć, żeby nie zwariować. Ma ogromne serce do zwierząt i wielką potrzebę pomocy słabszym. A jeśli chodzi o mężczyzn? Jej ideał to szczery, ufny, ale też godny zaufania mężczyzna. Ma nietolerancję na chorą zazdrość. Perfekcyjnym określeniem typu Natalii jest romantyczny bad boy. Czy „łobuziara” znajdzie swoją bratnią duszę na wyspie?