Minął blisko miesiąc od finału trzeciej edycji Hotel Paradise, czyli jednego z najgorętszych reality-show w polskiej telewizji. Jednak emocje związane z programem nie słabną. A to ze względu na uczestniczki oraz uczestników tego sezonu, jak również (a może nawet „przede wszystkim”) na łączące ich relacje. Wczoraj (30 czerwca 2021 roku) okazało się, że Simon Price i Bogusia Brzezińska, którzy uchodzili za najsilniejszą, a zarazem najlepiej dobraną parę, rozstali się. Dlaczego? Znamy przyczynę rozpadu ich związku!

Simon i Bibi z „Hotel Paradie” rozstali się!

Pod koniec czerwca Simon opublikował na swoim profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie z Bogusią, natomiast w jego opisie poinformował o rozstaniu. Jak dowiadujemy się z postu, uczestnik trzeciej edycji Hotel Paradise wierzył, że uczucie, które łączy go z Bibi, będzie się rozwijać. Poza tym dołożył wszelkich starań, by ich związek przetrwał. Niestety rzeczywistość zweryfikowała pewne sprawy, co doprowadziło do rozstania. 

„Ten weekend wiele wyjaśnił, a właściwie poniedziałkowy wieczór. Jestem pozytywnym, uśmiechniętym i radosnym człowiekiem. Jeżeli coś robię, to z sercem i uśmiechem. Jak kocham, to na zabój. Niestety. Starałem się, robiłem co w mojej mocy aby nasz związek przetrwał. Bardzo chciałem aby nasza miłość rozwijała się, znaczyła coś więcej. Nie wiem co mógłbym jeszcze zrobić ale już jest zbyt późno” – brzmi fragment postu, który Simon Price opublikował na swoim Instagramie. 

Co więcej, Simon podkreślił, że (mimo rozstania) pozostaje w dobrych relacjach z Bibi. Zapewnił, że jego ex-dziewczyna zawsze może na niego liczyć. 

„Pamiętajcie to nie jest nikogo wina rozstaliśmy się na dobrych relacjach, Bibi zawsze może na mnie liczyć i na zawsze pozostanie w moim sercu jako wyjątkowo osoba co poznałem na Zanzibarze” – czytamy w dalszej części postu.  

Głos w sprawie rozstania zabrała także Bogusia. Uczestniczka Hotel Paradise 3 udostępniła na Instagramie serię nagrań z programu i napisała, że bardzo wierzyła w ten związek. Mimo prób nie przetrwał. Jak się jednak okazuje, Bibi chce pamiętać tylko te dobre chwile. We wspomnianym już poście w mediach społecznościowych podziękowała Simonowi i przyznała, że wiele mu zawdzięcza. 

„Mimo, iż bardzo w to wierzyliśmy nie udało się by Nasz relacja trwała i rozwijała się. Naprawdę bardzo mi przykro… Nie sądziłam, że będę kiedykolwiek pisała o Naszym rozstaniu :( Ale chce pamiętać tylko dobre chwile i o tym, że żadna nie jest stracona! Szymon jesteś niesamowity, dziękuję Ci za wszystko. Dużo Ci zawdzięczam i kibicuje Ci najmocniej jak się da! Zawsze masz miejsce w moim sercu, bo bez Ciebie życie nie byłby takie same… DZIĘKUJĘ” – napisała Bogusia Brzezińska na Instagramie. 

Związek Bibi i Simona był dość burzliwy. Kilka tygodni temu okazało się, że uczestnik trzeciej edycji Hotel Paradise ma na swoim koncie zdradę. Bogusia postanowiła mu jednak wybaczyć pocałunek z jedną z popularnych influencerek, a tym samym dać mu drugą szansę. 

W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć wspólne zdjęcia Bibi i Simona. Lubiliście / lubiłyście ich jako parę?